ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні ліквідували чотири схеми ухилення від призову

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Січня 2024, 12:42

В Україні заблоковано ще чотири схеми ухилення від мобілізації. Вони діяли в Рівненській, Закарпатській, Тернопільській областях та в місті Києві.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора та Служба безпеки України.

Як повідомляється, декілька громадян отримали підозру в незаконному переправленні військовозобов’язаних через державний кордон України.

«На Рівненщині чоловік вирішив заробити, оформивши військовозобов’язаному «клієнту» документи, які б дали можливість безперешкодного виїзду за кордон. Вартість своїх послуг підозрюваний оцінив у 8800 доларів США. Його затримали після отримання другої частини коштів та передачі фальсифікованих документів», — йдеться в повідомленні.

У Києві двоє підозрюваних за 7300 та 8500 доларів США пропонували ухилянтам виготовити документи про непридатність до військової служби та виключення з військового обліку.

Також у Києві нейтралізували злочинну групу, яка вивозила ухилянтів до Євросоюзу під виглядом водіїв міжнародних пасажирських перевезень. На чолі угруповання був мешканець столиці, який з 2012-го і до початку 2014 року обіймав посаду радника глави адміністрації президента-втікача.

«Для реалізації схеми експосадовець оформлював своїх клієнтів на підконтрольну компанію-перевізника та реєстрував їх у системі «Шлях» як водіїв закордонних рейсів», — зазначено в повідомленні.

На Закарпатті повідомили про підозру медику, який входив до складу військово-лікарської комісії. Він вимагав 2000 доларів США за «вирішення питання» щодо виготовлення військовозобов’язаному документів для отримання інвалідності. У подальшому це надавало змогу уникнути мобілізації.

На Тернопільщині військова контррозвідка СБУ ліквідувала ще один канал нелегальної міграції. До його організації причетна волонтерка місцевого благодійного фонду та один із мешканців регіону.

«За грошову «винагороду» вони довозили ухилянтів до кордону з європейською країною, а далі показували їм обхідні маршрути лісовими стежками. Співробітники української спецслужби затримали обох фігурантів при спробі нелегального переправлення за межі України декількох втікачів від мобілізації», — зауважили в СБУ.

Наразі організаторам оборудок та їхнім спільникам обрано запобіжні заходи.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Пів сотні окупантів та спалена техніка — «Фенікс» випалює ворога на Донеччині

Пів сотні окупантів та спалена техніка — «Фенікс» випалює ворога на Донеччині

Оператори БПЛА підрозділу «Фенікс» ДПСУ знищили чергову партію окупантів, приправивши це ефектною ліквідацією ворожої техніки.

Артилеристи 44-ї бригади знищили своїх російських «колег» разом з гарматами

Артилеристи 44-ї бригади знищили своїх російських «колег» разом з гарматами

Бійці 44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола показують чудові результати у контрбатарейній боротьбі та знищенні ворожої артилерії.

Міністр оборони обговорив з Держміністеркою з питань міжнародного співробітництва ОАЕ подальшу співпрацю

Міністр оборони обговорив з Держміністеркою з питань міжнародного співробітництва ОАЕ подальшу співпрацю

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся у Києві з Державною міністеркою з питань міжнародного співробітництва Об’єднаних Арабських Еміратів, її Високоповажністю Рім Ібрагім Аль Хашимі.

«В нас немає варіантів бути байдужим до війни», — воїн роти снайперів спеціального призначення  Бригади «Рубіж» Кут

«В нас немає варіантів бути байдужим до війни», — воїн роти снайперів спеціального призначення  Бригади «Рубіж» Кут

«Куту» всього 22, та він вже пройшов шлях від строковика до снайпера у підрозділі спеціального призначення.

«Шершні Довбуша» зібрали врожай антен і засобів РЕБ окупантів

«Шершні Довбуша» зібрали врожай антен і засобів РЕБ окупантів

Оператори БПЛА 68 єгерської бригади імені Олекси Довбуша ліквідовують технічні засоби окупантів, чим значно ускладнюють обстановку для ворожих підрозділів.

Оператори БПЛА Третьої штурмової розірвали дуло окупантам

Оператори БПЛА Третьої штурмової розірвали дуло окупантам

Пілоти FPV 3 ОШБр завдали чергового удару по окупантам, знищивши, окрім іншого, ствол ворожого танка прямим влучанням дрона.

ВАКАНСІЇ

Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець-зенітник в ППО, військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Начальник складу, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Старший навідник гармати

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Механік, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

--- ---