Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…
Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні анонсував нове посилення для українських захисників.
Про це повідомляє Офіс Президента України.
«Сьогодні звернувся до учасників Парламентської асамблеї НАТО. Передусім про єдність. Про те, що кожній державі у світі зараз треба обрати, як вона захищатиме міжнародне право. Захищатиме! А не залишатиметься осторонь, коли терор намагається взяти гору, і коли на наших очах може зламатись ще один регіон світу», — зазначив Володимир Зеленський.
Глава держави подякував усім лідерам і державам, які зараз повністю усвідомлюють небезпеку та готові працювати разом заради того, аби втримати ситуацію. Втримати очевидних спонсорів терору від ширшого втручання.
Президент провів сьогодні нараду зі спікером Верховної Ради України Русланом Стефанчуком, аби скоординувати позиції на найближчі тижні.
Також провів нараду з віцепремʼєр-міністром Федоровим, міністром освіти і науки Лісовим та командою Міністерства.
Ще одне. Провів заміну командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Замість Ігоря Танцюри командувачем призначено Анатолія Баргилевича. Володимир Зеленський наголосив, що головне завдання — розвиток Сил територіальної оборони не має зупинятися.
«Дякую всім, хто дбає про Україну та бʼється заради нашої держави! Готуємо нове посилення для наших воїнів. Дякую всім у світі, хто має сміливість називати речі своїми іменами та захищати життя й порядок, заснований на правилах!» — резюмував Президент.
@armyinformcomua
В рамках зниження наступального потенціалу противника підрозділи Сил оборони України уразили потужності ворожого НПЗ, склад боєприпасів та місця сосередження окупантів.
Президент України Володимир Зеленський відреагував на черговий ракетний удар окупантів по цивільній інфріструктурі Одещини.
На Харківщині, в районі відповідальності 58-ї окремої мотопіхотної бригади, ворог намагається інфільтруватися в між позиціями Сил оборони. Саме тому головне завдання — своєчасне виявлення таких груп піхотинців.
Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Харківщину привітав українських військових із Днем Сухопутних військ та вручив державні нагороди захисникам, які виконують бойові завдання на цьому напрямку.
Підрозділи 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного зірвали чергову спробу наступу російських військ на підступах до Мирнограда, захопивши в полон кілька груп окупантів.
Міністр оборони України Денис Шмигаль звернувся до учасників Шостого Міжнародного форуму «Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони», під час якого презентували новий документ у сфері антикорупційної діяльності.
від 20100 до 120000 грн
Київ
Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади
від 28000 до 50000 грн
Одеса
Військова частина А2238
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…