ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Обстріли прикордоння: внаслідок атаки на Сумщину постраждало троє осіб

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Серпня 2023, 10:26
Ілюстративне фото

Протягом минулої доби російські загарбники 6 разів (40 вибухів) обстріляли прикордонні території Чернігівської та Сумської областей.

Про це повідомляє Оперативне командування «Північ».

У населеному пункті Клюси Сновської громади Чернігівської області пролунало 11 вибухів, ймовірно міномет 120 мм.

У Шосткинському районі Сумської області:

  • Стара Гута — 4 приходи, ймовірно міномет 120 мм;
  • Гудове — 10 приходів, ймовірно міномет 120 мм;
  • Руденка — 4 приходи, ймовірно міномет 82 мм;
  • Середина Буда — 3 приходи, ймовірно міномет 82 мм, і 8 приходів, ймовірно ствольна артилерія.

Внаслідок обстрілу постраждали троє цивільних осіб та зазнав пошкодження житловий будинок.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
У Києві затримано військовослужбовця, який переправляв ухилянтів до Румунії

У Києві затримано військовослужбовця, який переправляв ухилянтів до Румунії

Оперативники Київського міського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно зі слідчими поліції Києва викрили 39-річного військового однієї з військових частин Харківщини. Він вирішив заробити на бажаючих уникнути служби в армії, організовуючи незаконні «тури» до Європи.

Їжачок зупинив український НРК, а собаки організували дрону супровід

Їжачок зупинив український НРК, а собаки організували дрону супровід

Оператори наземного роботизованого комплексу 92 окремої штурмової бригади ЗСУ поділилися неймовірно милими кадрами з їжачком, який став на заваді виконанню їхнього завдання.

Калашников підвів — поранений окупант хотів застрелитись, проте автомат виявився несправним

Калашников підвів — поранений окупант хотів застрелитись, проте автомат виявився несправним

Бійці 42 окремої механізованої бригади ЗСУ стали свідками вельми курйозного випадку, що трапився з одним з російських штурмовиків на Покровському напрямку.

На Харківщині запобігли теракту проти бійців ЗСУ

На Харківщині запобігли теракту проти бійців ЗСУ

Правоохоронці викрили на Харківщині ворожого агента, який готував теракт проти військовослужбовців Сил оборони.

Внески в ініціативу PURL на $422 млн і нові пакети військової допомоги: підсумки засідання «Рамштайн»

Внески в ініціативу PURL на $422 млн і нові пакети військової допомоги: підсумки засідання «Рамштайн»

Міністр оборони України Денис Шмигаль повідомив, що під час засідання у форматі «Рамштайн» з нашими союзниками досягнути домовленостей, які зміцнять Україну.

«Війна під впливом дронів дуже специфічна» — в районі Часового Яру ворог втрачає роту солдат за тиждень

«Війна під впливом дронів дуже специфічна» — в районі Часового Яру ворог втрачає роту солдат за тиждень

На напрямку Часового Яру тривають запеклі бої. Лише за тиждень боїв на відтинку, який контролює 24-та бригада, ворог втратив роту своїх солдатів. І це лише вбитими.

ВАКАНСІЇ

Машиніст бульдозера, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Стрілець

від 50000 до 100000 грн

Харків

Військова частина А7286

Бойовий медик

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Старший бойовий медик автомобільної роти

від 23000 до 53000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

Уповноважена особа

до 20450 грн

Яворів

Військова частина А3719

--- ---