ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Щомісяця росія мобілізує близько 20 тисяч осіб — Андрій Юсов

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Серпня 2023, 14:00
Фото Дмитро Юрченко / АрміяInform

Про це представник ГУР МОУ повідомив під час брифінгу на тему: «Поводження з полоненими військовослужбовцями країни-агресора в Україні».

— На росії триває повноцінна мобілізаційна кампанія і продовжуються мобілізаційні заходи. Щомісяця мобілізується близько 20 тисяч осіб. Нещодавно мер москви собянін назвав цифру, що 45 тисяч москвичів начебто знаходяться на фронті, власне на окупованих територіях в Україні. До цього  цифра була 35 тисяч — тобто він зізнався, що додатково мобілізували 10 тисяч москвичів, — зазначив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

За словами представника ГУР МО, ця кампанія триває різними методами, окремо шляхом підписання контрактів, але йдеться про примус.

— Звичайно, це не діти чиновників чи мільйонерів, як правило, це гастарбайтери або люди, які нещодавно отримали російський паспорт. Це ще один показник — отримання російського паспорта означає, що людина буде схоплена і відправлена на війну в Україні, де буде знищена або взята в полон, — сказав він.

Андрій Юсов наголосив, що оскільки Україна дотримується міжнародного права і Женевських конвенцій, то єдиним виходом для російських солдатів є добровільна здача в український полон.

— Після захоплення в полон Україна також дотримується всіх міжнародних конвенцій, але слід розуміти, що захоплення в полон передбачає імовірність поранення або ліквідації окупанта. Тим не менше, саме здача в полон є гарантією безпеки, збереження життя і гідності, тому що це означає відмову від виконання злочинних наказів, злочинної війни, скоєння воєнних злочинів з боку російського військовослужбовця, — пояснив представник ГУР МО.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Дистанційне мінування від ССО: двоє окупантів підірвалися на мотоциклі

Дистанційне мінування від ССО: двоє окупантів підірвалися на мотоциклі

На Запорізькому напрямку воїни 73-го морського центру Сил спеціальних операцій за допомогою дронів дистанційно мінують шляхи пересування окупантів. Унаслідок цього на одній із мін підірвалися двоє російських військових, які рухалися на мотоциклі.

Українська делегація працює у США — енергетика, санкції та нові ресурси у фокусі переговорів

Українська делегація працює у США — енергетика, санкції та нові ресурси у фокусі переговорів

Українська урядова делегація на чолі з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко розпочала роботу у США в рамках щорічних зборів Міжнародного валютного фонду та Світового банку, що тривають з 13 по 18 жовтня.

Горіли танки і піхота: Холодноярці відбили важкий механізований штурм на Костянтинівському напрямку

Горіли танки і піхота: Холодноярці відбили важкий механізований штурм на Костянтинівському напрямку

Бійці підрозділу «Black Raven», спільно з іншими підрозділами 93-ї ОМБр стали на перешкоді черговій спробі окупантів атакувати. Цього разу — разом з важкою технікою.

Горить «сарай» — гори й «буханка»: дронарі полку К-2 знищили цілу колекцію різноманітної техніки

Горить «сарай» — гори й «буханка»: дронарі полку К-2 знищили цілу колекцію різноманітної техніки

Дронарі полку К-2 знищують буханки-грилі, танки-сараї, та різноманітну автотехніку, поповнюючи список уражених цілей.

Кожен крок — під прицілом: як бійці долають «кілл-зону» під Покровськом

Кожен крок — під прицілом: як бійці долають «кілл-зону» під Покровськом

На Покровському напрямку глибина ураження ворожими дронами сягнула понад 20 кілометрів. Через це бійці 155-ї окремої механізованої бригади змушені долати цей шлях до позицій пішки, у повному спорядженні.

Війна майбутнього: наземний дрон 93-ї бригади кулеметним вогнем ліквідовує живу силу ворога

Війна майбутнього: наземний дрон 93-ї бригади кулеметним вогнем ліквідовує живу силу ворога

Рота НРК 93-ї бригади Холодний Яр «Alter Ego» знищує ворога у районі Костянтинівки за допомогою НРК з дистанційно керованим кулеметом.

ВАКАНСІЇ

Розвідник розвідувального відділення

від 55000 до 125000 грн

Житомир, Житомирська область

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Оператор РЕР

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій-електрик, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---