ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сергій Наєв відвідав Рівненську АЕС, аби перевірити стан безпеки

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2023, 15:50

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав Рівненську атомну станцію, яка є важливим об’єктом критичної енергосистеми України, і дійшов висновку, що ситуація є стабільною, радіаційний фон у нормі. Станція працює в штатному режимі, виробляючи мегавати електроенергії, які живлять енергосистему України.

Про це повідомляє пресслужба Командування Об’єднаних Сил ЗСУ.

«Ворог не полишає своїх підступних намірів та задумів, щоб знекровити українську систему електрики, але ми продовжуємо робити все для того, щоб надавати нашим захисникам необхідне озброєння, військову техніку, збільшувати оборонні спроможності. Я задоволений темпами робіт. Наші спроможності будуть підвищуватися й надалі. Стояти на місці ми не будемо», — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач подякував усім, чия робота сприяє підвищенню наших оборонних та охоронних спроможностей, а саме військовослужбовцям і працівникам Рівненської атомної станції.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Начальник групи, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Охоронець

від 20000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Молодший інспектор прикордонної служби у Білгород-Дністровський

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Водій, військовослужбовець

від 24000 до 120000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Головний сержант

від 25400 до 125400 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

--- ---