ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За фінансування війни проти України судитимуть російського бізнесмена

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Липня 2023, 2:38

За фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, судитимуть російського мільярдера.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений є бенефіціарним власником АТ «Кіровоградське рудоуправління», яке спеціалізувалося на видобутку та переробці каоліну. Воно мало сталі зв’язки з підприємствами ворога.

«російський бізнесмен входить до складу акціонерів та директорів найпотужніших підприємств росії, що виконують замовлення військово-промислового комплексу ворога та сплачують мільярдні суми податків та платежів до бюджету країни-агресора», — йдеться у повідомленні.

Кошти спрямовуються на потреби збройних сил рф, а також фінансування незаконних збройних формувань, що задіяні у війні проти України.

Нагадаємо, що раніше за клопотанням прокурорів усі активи кропивницького підприємства були арештовані та передані Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА Третьої штурмової розірвали дуло окупантам

Оператори БПЛА Третьої штурмової розірвали дуло окупантам

Пілоти FPV 3 ОШБр завдали чергового удару по окупантам, знищивши, окрім іншого, ствол ворожого танка прямим влучанням дрона.

Сапери ДСНС знешкодили бойову частину ракети «Іскандер-К» на Чернігівщині

Сапери ДСНС знешкодили бойову частину ракети «Іскандер-К» на Чернігівщині

У Чернігівському районі піротехніки ДСНС України знешкодили бойову частину російської крилатої ракети «Іскандер-К», яка впала на присадибну ділянку та не здетонувала.

Цифровізація навчальних процесів: у ЗСУ відбувся навчально-методичний збір представників навчальних центрів

Цифровізація навчальних процесів: у ЗСУ відбувся навчально-методичний збір представників навчальних центрів

На фондах одного з навчальних центрів ЗСУ відбувся навчально-методичний збір з метою вироблення єдиних поглядів та підходів щодо застосування технологій під час планування, організації та формування звітності заходів навчання особового складу у навчальних центрах Збройних Сил України.

Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Ворог вдарив FPV-дроном по цивільній інфраструктурі Нікополя.

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники-аеророзвідники РУБпАК «Стрікс» знешкодили технічні засоби зв'язку, склади окупантів, та не забули уразити ворожу піхоту.

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

ВАКАНСІЇ

Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Начальник pадіостанції (мала потужність), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Військовослужбовець. Оператор БПЛА

від 20100 до 120100 грн

Київ, Київська область

Оператор БПЛА у Миколаїв

від 25000 до 75000 грн

Миколаїв

Миколаївський РТЦК та СП Миколаївської обл.

Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Офіцер групи виявлення и припинення злочинів

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---