ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Робота із залучення ресурсів Європейського Союзу до проєктів розмінування в Україні триває

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Травня 2023, 14:11

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Зазначається, що нещодавно, делегація ЗСУ на чолі з начальником кінологічного відділу Командування Сил підтримки Збройних Сил України полковником Петром Бружиною взяла участь у засіданні спільної Робочої групи ЄС-США з питань підготовки пошукових собак.

Цей проєкт створений Представництвом при ЄС у рамках забезпечення безпеки міст та селищ України від вибухонебезпечних предметів шляхом надання пошукових собак українським органам влади, які відповідають за протимінну діяльність.

Участь у заході взяли наші друзі та колеги, міжнародні експерти з Європейського Союзу та США. Було обговорено низку важливих питань щодо процедур сертифікації та відповідних програм підготовки пошукових собак з виявлення вибухових речовин і вогнепальної зброї. Також міжнародні партнери обговорили з нашими фахівцями-кінологами аспекти подальшої співпраці в рамках тривалого згаданого проєкту у сфері розмінування.

Довідково: Чотирилапі, передані в Україну, — це переважно бельгійські вівчарки, які мають винятковий нюх і ідеально підходять для покладених на них завдань. Це перша група собак, передана в Україну. Проект Європейської комісії для України передбачає підготовку загалом 50 собак, які будуть служити українському суспільству, яке вже рік бореться з російським вторгненням до своєї країни. Тварин відправили до підрозділів розмінування, що діють у складі Збройних Сил України. До кінця цього року в Україну мають завезти ще навчених собак.

До речі, у рамках проєкту перший десяток службових собак навчений та переданий кінологічним підрозділам ЗСУ. Деякі з них уже приступили до виконання завдань за призначенням. Чотирилапі помічники допомагають нашим саперам виявляти смертоносне залізяччя, яке по собі залишив російський окупант.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
ССО уразили потяг з ПММ та ряд інших цілей на Донеччині та в Криму

ССО уразили потяг з ПММ та ряд інших цілей на Донеччині та в Криму

У ніч на 14 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій зідйснили ураження ворожих цілей на тимчасово окупованій території в Донецькій області та АР Крим з використанням ударних БПЛА FP-2.

Унаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя травмовано 10 людей, серед них дитина та рятувальники

Унаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя травмовано 10 людей, серед них дитина та рятувальники

Близько 11 години дня російські війська завдали ударів по Запоріжжю, за попередньою інформацією травм зазнали десять людей, серед яких дитина, співробітники ДСНС і Патрульної поліції.

Баварський партизан: як «Сержик» перетворив BMW на систему залпового вогню

Баварський партизан: як «Сержик» перетворив BMW на систему залпового вогню

Боєць ТрО з Миколаївщини на псевдо «Сержик» створив унікальну РСЗВ на базі BMW-седана.

Кидався гіллям: окупант безуспішно намагався збити дрон «Спартану»

Кидався гіллям: окупант безуспішно намагався збити дрон «Спартану»

Оператори БПЛА 3-ї окремої бригади оперативного призначення «Спартан» виявили та знищили чергову партію окупантів.

«Шершні Довбуша» знищують окупантів на Покровському напрямку

«Шершні Довбуша» знищують окупантів на Покровському напрямку

Дронарі 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша виявляють та ліквідовують росіян на околицях Покровська.

Нічне полювання: бомбери Apachi 81-ї бригади наносять візит окупантам

Нічне полювання: бомбери Apachi 81-ї бригади наносять візит окупантам

Оператори БПЛА батальйону Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ знищують живу силу окупантів у своїй зоні відповідальності.

ВАКАНСІЇ

Офіцер групи контролю бойового стресу

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Командир міномета, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Діловод, бухгалтер

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор БПЛА (контракт ЗСУ)

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Лікар-невропатолог (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Харків

Державна прикордонна служба України

--- ---