ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міноборони та платформа YouControl підписали Меморандум про взаємодію і співпрацю

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Травня 2023, 16:48

Міністерство оборони України та українська аналітична онлайн-система YouControl підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю.

Про це йдеться на сайті Міноборони України.

У рамках співпраці представники Служби внутрішнього аудиту Міністерства оборони України, а також інших спеціалізованих структурних підрозділів Міністерства оборони України, отримають доступ до сервісів системи, яка дозволяє сформувати повне досьє на кожну компанію і ФОП України на основі відкритих даних з-понад 180 джерел.

Крім того, YouControl проведе навчальний тренінг та відповідну сертифікацію представників Служби внутрішнього аудиту та інших спеціалізованих структурних підрозділів Міністерства оборони України.

Якісне та ефективне використання можливостей інформаційно-аналітичної системи YouControl сприятиме підвищенню спроможностей Міністерства оборони України під час моніторингу та оцінки ризиків для надання релевантних висновків щодо контрагентів (пов’язаності сторін, судових справ, фіскальних даних компаній та інформації про борги, фінансові та ринкові потужності контрагента тощо).

Меморандум про взаємодію та співпрацю оборонного відомства з українською аналітичною онлайн-системою YouControl від Міноборони підписав директор Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України полковник Олександр Титковський.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Ми інваліди з одним автоматом» — окупанти у перехопленні ГУР буквально молять командира про заміну

«Ми інваліди з одним автоматом» — окупанти у перехопленні ГУР буквально молять командира про заміну

Через брак особового складу російське командування відмовляється проводити ротацію на своїх бойових позиціях, тримаючи там своїх поранених солдатів місяцями.

«Вже вдруге за два дні» — Президент поговорив з Трампом українську енергетику та далекобійні удари по рф

«Вже вдруге за два дні» — Президент поговорив з Трампом українську енергетику та далекобійні удари по рф

У неділю, 12 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів переговори зі своїм американським колегою Дональдом Трампом.

Сили оборони від початку доби відбили вже 24 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Сили оборони від початку доби відбили вже 24 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між українськими військами та російськими окупантами відбулося 77 бойових зіткнень, 26 з яких — на Покровському напрямку.

Оператори Ivan Franko Group влаштували полювання на окупантів в районі Добропілля

Оператори Ivan Franko Group влаштували полювання на окупантів в районі Добропілля

Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group поділилися відео з ліквідацією російських загарбників в районі так званого Добропільського виступу.

Повітряні Сили ЗСУ показали перехоплення ракети «Іскандер-К», що летіла на Сумщину

Повітряні Сили ЗСУ показали перехоплення ракети «Іскандер-К», що летіла на Сумщину

Українські зенітники знищили російську крилату ракету, якою противник вирішив вдарити по Сумській області.

«Необхідні системи та ракети» — Президент обговорив з Емманюелем Макроном потреби української ППО

«Необхідні системи та ракети» — Президент обговорив з Емманюелем Макроном потреби української ППО

Президент України Володимир Зеленський обговорив зі своїм французьким колегою Емманюелем Макроном першочергові потреби нашої протиповітряної оборони.

ВАКАНСІЇ

Старший навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Оператор ПТРК 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Херсон

Старобільський РТЦК та СП

Начальник комплексу, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

--- ---