ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У лютому російсько-окупаційні війська вдвічі збільшили кількість обстрілів – штаб ООС

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Березня 2020, 13:46

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє про збільшення кількості обстрілів позицій підрозділів Об’єднаних сил із забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Про це інформує пресслужба штабу ООС у Facebook.

«За даними штабу Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації протягом лютого 2020 року із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 152 мм та 122 мм, мінометів калібру 120 мм та 82 мм, озброєння танка випустили понад півтори тисячі боєприпасів, що вдвічі більше у порівнянні з попереднім місяцем. Найбільш напруженою обстановка була в районі населеного пункту Оріхове, поблизу якого по підрозділах Об’єднаних сил випущено третину від загальної кількості боєприпасів», – йдеться в повідомленні.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін засуджує грубі порушення Мінських домовленостей.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Сталевий кордон» на Курщині спалив 6 укриттів окупантів і антену зв’язку
«Сталевий кордон» на Курщині спалив 6 укриттів окупантів і антену зв’язку

На Курському напрямку оператори БПЛА прикордонної бригади «Сталевий кордон» уразили шість ворожих укриттів, антену зв’язку та двох російських військових.

«Мій взвод готовий іти зі мною»: командирка штурмового взводу розповіла, як здобула авторитет у бою
«Мій взвод готовий іти зі мною»: командирка штурмового взводу розповіла, як здобула авторитет у бою

Світлана — командирка штурмового взводу 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Свій авторитет вона виборола не словами, а бойовими виходами під час Куп’янської операції — разом із підрозділом, під обстрілами та в найскладніших умовах.

Росіяни спробували вбити своїх же військових, які вирішили здатися у полон
Росіяни спробували вбити своїх же військових, які вирішили здатися у полон

Окупаційні сили рф намагалися ліквідувати своїх же військових, які вирішили здатися бійцям ЗСУ.

Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 86.

НАТО вивчає логістику ЗСУ: у Німеччині пройшла перша спільна конференція CJL3C
НАТО вивчає логістику ЗСУ: у Німеччині пройшла перша спільна конференція CJL3C

У німецькому Майнці відбулася перша спільна конференція НАТО та України з обміну досвідом у сфері логістики — CJL3C, присвячена практикам забезпечення війська в умовах повномасштабної війни.

«На зв’язок не виходить із 27-го»: ГУР перехопило розмову про втрати армії рф у самій росії
«На зв’язок не виходить із 27-го»: ГУР перехопило розмову про втрати армії рф у самій росії

На території бєлгородської області рф тривають бойові дії, які призводять до загибелі та зникнення безвісти російських військовослужбовців.

ВАКАНСІЇ
Стрілець, снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Розвідник-далекомірник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Інструктор забезпечення навчально-тренувального процесу обслуг ЗРК

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

--- ---