Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Бажаю здоровʼя, шановні українці!
Сьогодні весь день вже в Україні, у Києві, тут, на Банковій. День внутрішніх нарад і підготовки до заходів, які заплановані на найближчі тижні.
Провів нараду з головою Уряду Шмигалем. Більше щодо поточних питань. Координація державних кроків, рішень.
Нарада щодо безпекової ситуації, роботи правоохоронних органів.
Наш міжнародний порядок денний — підготовка зустрічей, переговорів, звернень.
Як і завжди — був на звʼязку з військовими: усе, що стосується найгарячіших точок передової.
Дуже важливо, що зміст візиту в Польщу, робота нашої делегації у Варшаві та у постійній комунікації з польськими партнерами мають бути відчутними для нашого фронту.
Оборона й захист наших людей, підтримка нашої стійкості, передусім воїнів, це питання номер один на всіх переговорах і зустрічах.
Саме оборона — зброя для України, боєприпаси для України, нові оборонні системи для України.
І я дякую Польщі, дякую нашим партнерам за те, що цей візит став справді змістовним.
Окремо хочу відзначити зустріч, яка відбулася вже дуже пізно ввечері вчора, майже вночі. Зустріч із мерами польських міст, міст-рятівників для України й українців. Жешув, Перемишль, Люблін і Хелм. Зустрілись ми з ними саме в Хелмі — разом із паном Премʼєр-міністром Польщі Моравецьким.
Я подякував усій громаді міст-рятівників, кожному й кожній, хто допомагав українцям, хто реально довів у перші ж дні повномасштабної війни, що між українськими й польськими серцями немає жодних барʼєрів, кордонів, перепон.
Україна вміє бути вдячною. Вдячною за таку солідарність — історичну солідарність.
Сьогодні, як і завжди, є наші підрозділи, які варто відзначити.
Десантники «вісімдесятки» та бійці 57-ї окремої мотопіхотної бригади… 30-та окрема механізована бригада… Міцність вашого захисту, хлопці, і стійкість — усе це надихає. Надихає потужно. Надихає світ не скидати обертів у підтримці України. Дякую вам, воїни!
35-та й 36-та окремі бригади морської піхоти, воїни 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ»… Незмінно молодці. Незмінно прагнуть більшого результату. Дякую!
Дякую підрозділу спеціального призначення 1-го головного центру ГУР, які воюють у Бахмуті. Молодці, хлопці!
Бахмут і Марʼїнка, Авдіївка і весь наш Донбас, наш схід, Запоріжжя й наше Приазовʼя, наша Херсонщина — я дякую всім, хто бʼється за свободу для нашої країни, за свободу для наших людей.
Дякую всім, хто неодмінно вижене російську армію з України!
Слава нашим воїнам!
Слава Україні!
Джерело: Офіс Президента України
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
від 20000 до 60000 грн
Софіївка
3 відділ Криворізького РТЦК та СП
від 21000 до 30000 грн
Білгород-Дністровський
Державна прикордонна служба України
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…