ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові у Великій Британії завершили навчання на танках Challenger 2

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Березня 2023, 12:24

Українські танкісти завершили навчання на танках Challenger 2 у Великій Британії та повернулися додому, щоб продовжити боротьбу з незаконним вторгненням росії.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби британського уряду.

Військові інструктори Великої Британії кілька тижнів навчали український особовий склад як управлятися із танками.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес захопився тим, як українські військові опановували танки.

«Справді надихає спостерігати за рішучістю українських солдатів, які пройшли навчання на танках Challenger 2 на британській землі. Вони повертаються на Батьківщину краще споряджені. Ми продовжуватимемо підтримувати їх і робити все можливе, щоб підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно», — підкреслив Бен Воллес.

Підполковник Джон Стоун, який керував навчальною місією, сказав, що команда тренерів була надзвичайно вражена продемонстрованим рівнем компетентності.

«Ми не сумніваємося, що наші друзі використовуватимуть танки Challenger 2 найефективніше в майбутніх битвах, щоб захищати свою Батьківщину», — наголосив Джон Стоун.

Нагадаємо, що навчання розпочалося невдовзі після оголошення в січні про те, що Велика Британія передасть Україні 14 танків Challenger 2, а також боєприпаси та запчастини до них.

Танк Challenger 2 знаменує собою крокову зміну можливостей Збройних Сил України, забезпечуючи кращий захист своїх екіпажів і пропонуючи їм одні з найсучасніших і досконаліших систем стрільби у світі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

Слідчі Національної поліції у взаємодії з ГУР ідентифікували та повідомили про підозру 22 співробітникам «Калінінської виправної колонії» на тимчасово окупованій Донеччині, які, перетворили заклад на центр жорстоких тортур для українських військовополонених та цивільних заручників.

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Внаслідок масованої нічної атаки російських військ на Запоріжжя 10 жовтня загинув 7-річний хлопчик, ще троє дорослих отримали поранення, а через пошкодження інфраструктури в місті було тимчасово перекрито рух через греблю ДніпроГЕС.

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Внаслідок масованої нічної атаки БПЛА та ракетами по Дніпропетровщині було уражено об’єкти енергетичної інфраструктури, поранено 66-річного чоловіка, при цьому силам ППО вдалося збити 60 ворожих безпілотників.

ВАКАНСІЇ

Інженер з обслуговування БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Оператор, лінійний наглядач відділення комунікації, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Інструктор з тактичної медицини

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Стрілець-зенітник

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Навідник танкового взводу

від 30000 до 130000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

--- ---