ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пентагон: боротьба з БПЛА виходить на новий рівень

Актуальна тема
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Березня 2023, 10:28

За досвідом війни в Україні в Пентагоні вважають, що тенденція зростання загрози малих безпілотних літальних систем буде лише посилюватись у найближчий час. І хоча ця проблема існувала задовго до широкомасштабного вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року, нині хід і логіка бойових дій ясно дає зрозуміти важливість ефективної протидії БПЛА.

Тому Пентагон створив Об’єднаний офіс з протидії безпілотним авіаційним системам (JCO) для розробки довгострокових рішень для вирішення проблеми, а також запровадив процес навчання фахівців, як ефективно протистояти БПЛА. І міністерство оборони США нині зосередилось на трьох сферах: розробка спільного матеріального рішення, спільне навчання та спільна доктрина. Метою є створити структуру, щоб мати цілісну здатність ефективно протидіяти виникаючим загрозам. Найкращим способом подолання такого типу загроз є багаторівневий підхід до загального методу командування та управління. 

Те, що відбувається в Україні, є підтвердженням, що реальна загроза від використання БПЛА посилюється, і її треба сприймати дуже серйозно. Сучасна методологія боротьби з БПЛА, яку розробляє Пентагон,  полягає в забезпеченні багаторівневого підходу, інтегрованому із спостереженням і розвідкою.Нещодавно Пентагон провів експеримент щодо можливості протидії великій кількості БПЛА за допомогою потужного мікрохвильового випромінювання. Цей тест мав подвійне завдання — ефективна протидія силам противника та захист власних сил у контексті сучасних технологій боротьби з безпілотними літальними апаратами.

Експерти та інженери на практичних результатах експерименту підтвердили, що для протидії великій кількості БПЛА, задіяних одночасно, ефективним способом є спрямоване та потужне випромінювання. Отже, зроблено висновок, що надання кожному фахівцю спроможності протидіяти імовірній загрозі БПЛА є критично важливим, а для досягнення цієї мети важливо надати солдатам відповідну теоретичну та практичну підготовку на базі модулів Joint Knowledge Online. Важливим також є створення спільної академії боротьби з БПЛА (вірогідніше — у Форт-Сілла, штат Оклахома), зі школою ППО та пожежною школою, яка об’єднає всі зазначені структури під одним загальним дахом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Три тонни вибухівки: Сили оборони підірвали трубу, якою окупанти заходили в Куп’янськ

Три тонни вибухівки: Сили оборони підірвали трубу, якою окупанти заходили в Куп’янськ

429 окремий полк безпілотних систем «Ахіллес» із кінця квітня виконує бойові завдання у смузі оборони Куп’янська, зокрема знищує особовий склад противника, бере під вогневий контроль переправи та мінує напрямки можливого просування ворога.

Ворог атакував турецьке цивільне судно в Чорному морі — ВМС ЗСУ

Ворог атакував турецьке цивільне судно в Чорному морі — ВМС ЗСУ

Війська країни-агресора 13 грудня завдали удару безпілотником по цивільному судну VIVA, яке під прапором Туреччини прямувало до Єгипту зерновим коридором із вантажем соняшникової олії.

Армія рф випустила по Україні 138 ударних БПЛА

Армія рф випустила по Україні 138 ударних БПЛА

У ніч на 14 грудня противник атакував балістичною ракетою Іскандер-М та 138-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.

Ворог атакував Харків та область: серед постраждалих дитина

Ворог атакував Харків та область: серед постраждалих дитина

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 4 населені пункти Харківської області.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Запорізька область під обстрілами окупантів: пошкоджено об’єкти інфраструктури

Запорізька область під обстрілами окупантів: пошкоджено об’єкти інфраструктури

Упродовж минулої доби окупанти завдали 570 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області.

ВАКАНСІЇ

Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Кухар

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

Бойовий медик взводу, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

Радіотелефоніст 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---