Військовослужбовці закріпилися в підвалі с. Олексіївка на Сумщині і весь цей час коригували вогонь та брали участь у знищенні окупантів. 5 грудня 2025 року за особисту мужність і героїзм,…
Близько 2000 людей зібралися в центрі Мюнхена на демонстрацію на підтримку України. Перед мітингом, який пройшов під стінами сьогоднішній Мюнхенської конференції, виступили провідні німецькі політики зі словами щирої підтримки України.
В акції взяли участь депутати Бундестагу з різних партій, зокрема, Марі-Агнес Штрак-Циммерман (голова оборонного комітету парламенту, ліберальна партія), Антон Гофрайтер (речник зі зовнішньополітичних питань «Зелених»), консерватор Флоріан Ган та інші.
— Після завершення Другої світової війни міжнародна спільнота вирішила, що ніколи більше якась держава не здійснить брутального нападу на іншу, що ніколи більше не повторяться жахи великої війни. Насправді сталося так, що рік тому трапилася європейська, світова катастрофа. Ми маємо разом виступити проти цього, — сказала у своєму виступі Марі-Агнес Штрак-Циммерман.
Флоріан Ган заявив, що «романтики», які вважають, що треба «просто поговорити одне з одним, і з’явиться якесь рішення», помиляються.
— Не буде такого рішення, — сказав один із лідерів німецьких консерваторів. — путін хоче поневолити не лише Україну, а й інші частини Європи.
За словами Гана, є не лише такі «романтики», але й праві екстремісти, «п’ята колона путіна», які створюють загрозу свободі та демократії. Їм треба протистояти всіма силами, але також усіма силами підтримувати Україну.
Демонстрація відбулась поруч із місцем проведення Мюнхенської безпекової конференції. Чимало її учасників побачили акцію, деякі долучилися.
Це не єдина демонстрація, яку планують мюнхенці. Ще відбудуться акції 24 лютого, 11 і 25 березня, під час яких проведуть благодійний аукціон на потреби ЗСУ.
Окрім Мюнхена, демонстрації під гаслом «Перемога України — перемога всього світу» відбудуться у роковини вторгнення рф в Україну, 24 лютого, у 25 містах Німеччини.
Під прикриттям туману росіяни спробували прорватися трасою Е-50 (Покровськ — Павлоград), однак дронарі Сил оборони відбили масований ворожий штурм.
На Бєлгородському напрямку та в прикордонних районах Харківської області оператори 429-ї бригади БпС «Ахіллес» уразили низку цілей противника.
Під час боїв на одному з напрямків Сил оборони України ліквідували особу з тяжкими кримінальними злочинами.
Місто, де мешкав автор «Щедрика», композитор Микола Леонтович, постійно було однією з головних цілей рф.
Воїни 66 ОМБр спільно з підрозділами 3 АК та бригади К-2 відбили масований штурм на Лиманщині.
Сили оборони України цього тижня завдали успішних ударів по двох російських авіаційних заводах, які залучені до ворожого військово-промислового комплексу.
SMM-фахівець, військовослужбовець
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Водій, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Київ
20 окремий батальйон спеціального призначення
Військовослужбовці закріпилися в підвалі с. Олексіївка на Сумщині і весь цей час коригували вогонь та брали участь у знищенні окупантів. 5 грудня 2025 року за особисту мужність і героїзм,…