ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як звернутися до Робочої групи ООН з питань насильницьких або недобровільних зникнень

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Лютого 2023, 1:24
ООН. Ілюстративне фото

Робоча група ООН з питань насильницьких або недобровільних зникнень допомагає сім’ям дізнатися про долю або місце перебування членів їхніх сімей. Крім того, Робоча група отримує, розглядає та передає державам повідомлення про насильницькі зникнення, подані родичами або правозахисними організаціями, з вимогою провести розслідування та пошуки і повідомити про результати. Йдеться у повідомленні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими інформує про можливості.

Звернутись до Робочої групи можна двома способами:

  • завантажити форму, заповнити українською або іншою офіційною мовою ООН та надіслати електронною поштою на hrc-wg-eid@un.org.
  • через онлайн-форму http://spsubmission.ohchr.org/англійською, французькою та іспанською мовами (будь ласка, виберіть “disappearances” при заповненні форми, щоб передати вашу інформацію до Робочої групи ООН з насильницьких або недобровільних зникнень. Не забудьте зберегти pdf файл, який згенерується після заповнення форми).

Таку форму можуть заповнювати родичі осіб, місце перебування яких невідоме, зокрема, не підтверджених країною-агресором через Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ).

Коли рідні заповнюють цю форму, вони привертають увагу міжнародної організації до того, що росія не виконує ІІІ Женевську конвенцію (військовополонений має право повідомити близьким про місце свого перебування, або про його зміну).

Після заповнення форми Робоча група починає працювати над встановленням місця перебування зниклої особи. На жаль, росія повідомляє лише два статуси про стан: задовільний або незадовільний.

Водночас, коли людину підтверджує країна-агресор, шанси на гуманне поводження з нею зростають.

Таку форму слід обов’язково заповнити родичам цивільних, які перебувають у полоні, а також дітей, які незаконно вивезені до росії.

Форму листа англійською мовою можна завантажити тут.
Більше про Робочу групу ООН та її процедури можна дізнатися з відео.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Дрони доводять окупантів до самогубства — вигівці показали, як економлять боєприпаси

Дрони доводять окупантів до самогубства — вигівці показали, як економлять боєприпаси

Оператори 1-го мотопіхотного батальйону 58-ї мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського показали підбірку самогубство російських штурмовиків, які не схотіли чекати на приліт наших дронів.

Ідуть, гинуть, ідуть нові — дронарі продовжують нищити російських штурмовиків на Харківщині

Ідуть, гинуть, ідуть нові — дронарі продовжують нищити російських штурмовиків на Харківщині

Оператори 429-го полку «Ахіллес» Сил безпілотних систем за час виконання бойових завдань на Купʼянському напрямку уразили понад 1800 одиниць особового складу противника, з яких понад 1000 — ліквідовано.

Хотів злитися з купою сміття — російський штурмовик не сховався від дрона

Хотів злитися з купою сміття — російський штурмовик не сховався від дрона

Бійці батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали підбірку уражень ворожої піхоти, яка намагалася ховатися у кущах та руїнах.

В Одесі та на прикордонні затримали чоловіків, які переправляли ухилянтів за $4 тисячі

В Одесі та на прикордонні затримали чоловіків, які переправляли ухилянтів за $4 тисячі

Прикордонники спільно зі співробітниками Нацполіції викрили двох чоловіків — 35-річного жителя Одеси та 53-річного жителя Вінниці, які налагодили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних осіб поза пунктами пропуску.

Сім машин по першому снігу — на Новопавлівсьому напрямку розбили бронештурм росіян

Сім машин по першому снігу — на Новопавлівсьому напрямку розбили бронештурм росіян

Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя відбили потужну атаку ворога із застосуванням важкої техніки.

Прокуратура допомагає військовому, у якого незаконно забрали земельну ділянку і знесли будинок матері

Прокуратура допомагає військовому, у якого незаконно забрали земельну ділянку і знесли будинок матері

У кримінальному провадженні щодо незаконного заволодіння земельною ділянкою військовослужбовця ЗСУ у Вінниці повідомлено про підозру трьом особам: двом цивільним та державному реєстратору.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Начальник складу МТЗ, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Державна прикордонна служба України

Моторист-електрик, військовослужбовець

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Снайпер

від 25000 до 125000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Комірник складів, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Київ

Військова частина А2788

--- ---