ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вступна частина бюджету ЄС на 2023 рік присвячена подоланню наслідків агресії росії проти України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Листопада 2022, 16:56
Ukrainian Flag is raised at the EP building in Brussels

Європейський парламент затвердив бюджет Європейського Союзу на 2023 рік. У вступній частині фінансового документа йдеться про подолання наслідків агресії рф проти України, а також містяться положення щодо негайної допомоги для забезпечення економічної стійкості України, а також довгострокових програм її повоєнного відновлення.

«Неспровокована та невиправдана військова агресія росії проти України принесла людську трагедію на поріг Європи. Союз відповів швидко та рішуче, надавши гуманітарну допомогу, екстрену допомогу та широкомасштабну підтримку державам-членам для підтримки людей, які тікають з України», — йдеться в преамбулі фінансового документа ЄС.

Бюджетом передбачено виділення макрофінансової допомоги для Уряду України, на додаток до надання країні невідкладної надзвичайної та гуманітарної допомоги.

Бюджетна пропозиція ЄС на 2023 рік визначає суму у €185,6 мільярдів у зобов’язаннях, та €166,3 мільярда у витратах, включаючи спеціальні інструменти ЄС. Разом із програмою відновлення «Нове покоління ЄС» (€113,9 млрд), загальний бюджет ЄС на 2023 рік у частині зобов’язань становитиме €299,5 мільярда.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ремонтники гелікоптерів, розробники дронів, будівники мостів — подовжено санкції проти 11 російських компаній
Ремонтники гелікоптерів, розробники дронів, будівники мостів — подовжено санкції проти 11 російських компаній

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким продовжив дію санкцій, у яких спливає термін дії, проти 11 російських компаній.

«Першим ешелоном йде слабко підготовлена піхота, другим — „спецура“»: на Вовчанському напрямку ворог атакує хвилями
«Першим ешелоном йде слабко підготовлена піхота, другим — „спецура“»: на Вовчанському напрямку ворог атакує хвилями

Окупанти штурмують позиції Сил оборони на Вовчанському напрямку двома ешелонами: спершу «в розхід» масовано йдуть «одноразки», за ними просувається «спецура».

«Сваї прішлі, виході!»: за допомогою трофейної рації наші бійці узяли полонених
«Сваї прішлі, виході!»: за допомогою трофейної рації наші бійці узяли полонених

У ході спеціальних дій на Донеччині оператори 8-го полку ССО здійснили наліт на ворожу позицію «Космос» та взяли в полон військовослужбовців рф.

Вершники без голови: наші пілоти вполювали двох російських штурмовиків на конях
Вершники без голови: наші пілоти вполювали двох російських штурмовиків на конях

Українські пілоти FPV-дронів примусили росіян спішитися, а потім знищили так, щоб коні не постраждали.

Військові музиканти встановили два рекорди з виконання Бетховена
Військові музиканти встановили два рекорди з виконання Бетховена

Керівниця Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова офіційно вручила відповідні сертифікати Національному президентському оркестру.  

Перший вихід «мільйонерів»: як контрактники «18-24» дали бій ворогу
Перший вихід «мільйонерів»: як контрактники «18-24» дали бій ворогу

Розвідгрупа 93-ї бригади, що складалася з військових категорії «18-24», отримала перше завдання: завадити танковому прориву росіян.

ВАКАНСІЇ
Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Бухгалтер (ЗСУ)

від 50000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Номер обслуги (ЗСУ) вся Україна

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Командир міномета 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область

Водій-електрик

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---