ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Захисники Полтавщини отримали житлові модулі

Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Жовтня 2022, 12:54

Особовий склад Полтавської бригади Сил тероборони ЗСУ отримав 20 побутових приміщень, призначених для проживання. Усі конструкції розробило та виготовило одне з провідних українських підприємств.

Зокрема, це сучасні житлові модулі, які представляють собою герметичні контейнери з можливістю їхнього закопування в землю, що дає додатковий захист від ворожого уражання. Також кожен із модулів обладнаний ліжками, ящиками для зберігання речей, робочими столами, буржуйками тощо. Окрім цього, модуль можна під’єднати до зовнішньої електромережі або ж до генератора, що є актуально в польових умовах розташування.

За словами командування бригади, житлові модулі дозволять забезпечити комфортними умовами проживання військових у районах виконання завдань. Наразі всі модулі доправлені в підпорядковані  підрозділи Полтавської бригади Сил тероборони ЗСУ.

Варто додати, що для українських захисників житлові модулі надали представники обласної влади.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Рухалася зі швидкістю 13 тисяч кілометрів» — стало відомо, чим росіяни вдарили по Львову

«Рухалася зі швидкістю 13 тисяч кілометрів» — стало відомо, чим росіяни вдарили по Львову

О 23:47 8 січня ворог завдав ракетний удар по об'єктах інфраструктури у Львові, застосувавши балістичну ракету.

Більше снарядів по окупантах: Швеція передала Україні додаткові стволи для САУ Archer

Більше снарядів по окупантах: Швеція передала Україні додаткові стволи для САУ Archer

Через інтенсивне використання самохідних артилерійських установок Archer відбувся швидкий зніс стволів, які потребували заміни.

У Кривому Розі після російського обстрілу довелося евакуювати шахтарів з глибини 1,5 кілометра

У Кривому Розі після російського обстрілу довелося евакуювати шахтарів з глибини 1,5 кілометра

8 січня внаслідок ракетного удару по місту було знеструмлено кілька районів, зокрема шахти, де в цей час працювали люди.

Ворог втратив понад тисячу бійців та 5 танків — Генштаб ЗСУ

Ворог втратив понад тисячу бійців та 5 танків — Генштаб ЗСУ

За минулу добу втрати російської армії склали 1030 одиниць особового складу та 18 артилерійських систем.

Внаслідок російського удару по Києву 4 людини загинуло

Внаслідок російського удару по Києву 4 людини загинуло

Постраждали 19 людей. 14 із них медики госпіталізували. Іншим надали допомогу на місці. Серед загиблих один медик. Четверо медпрацівників постраждали.

Ворог 16 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Ворог 16 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Загалом від початку цієї доби відбулося 142 бойових зіткнення. Українські захисники рішуче дають відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 ОБр Сил ТрО

Зв’язківець (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Стрілець – помічник гранатометника

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---