ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ліквідовано понад 50 окупантів та близько 20 одиниць техніки – ОК «Південь»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Вересня 2022, 13:21

Минулої доби обстановка в операційній зоні Сил оборони на південнобузькому напрямку була стабільно складною, але контрольованою.

Про це повідомило Оперативне командування «Південь» на своїй сторінці у Facebook.

Ворог продовжує свої спроби втриматися на рубежах оборони, але, під впливом наших активних дій, змушений облаштовувати нові, на більшому віддалені від теперішньої лінії фронту.

Встановлено вогневий контроль над ворожими пунктами управлінсня, місцями зосередження ворожого озброєння, техніки, резерву.

Під час повітряної атаки Одеси силами протиповітряної оборони над морем знищено 4 дрони-камікадзе. Серед них уперше в Україні збитий багатоцільовий ударний БПЛА іранського виробництва Mohajer-6 (Мохаджер-6), призначений для проведення розвідки, спостереження, рекогносцировки та вогневого ураження.

При спробі атакувати напрямок порту Південного було збито дрон-камікадзе «Шахід-136». У Миколаївському районі знищено ворожий гелікоптер Мі-8, а в Бериславському районі Херсонщини силами та засобами протиповітряної оборони збито російський штурмовик Су-25.

Ракетно-артилерійські підрозділи виконали близько 290 вогневих завдань, зокрема вразивши понтонну переправу в Новій Каховці, два скупчення озброєння та техніки в Бериславському районі, 3 осередки сил та засобів в Каховському й Херсонському районах, станцію радіоелектронної боротьби в районі Крутого Яру, зенітно-ракетний комплекс «Тор» у Баштанському районі Миколаївщини, колону озброєння та техніки – в Каховці.

Підтверджено ще одне контрольне ураження Каховського мосту.

Інші втрати ворога за бойовий день становлять: 51 рашист, 152мм гаубиця «Мста-Б», танк і 16 одиниць іншої авто-бронетехніки.

Ми переможемо разом і в єдності!

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Київщині іноземець займався підпалами автомобілів українських військових

На Київщині іноземець займався підпалами автомобілів українських військових

У Київській області затримали іноземця, який на замовлення рф займався підпалами автомобілів українських військових.

«Перетворились на купу брухту»: наші бійці знищили російські гармати Д-30 і гаубицю «Мста-Б»

«Перетворились на купу брухту»: наші бійці знищили російські гармати Д-30 і гаубицю «Мста-Б»

У запеклих боях воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола знищили чотири російські гармати Д-30 та гаубицю 2А65 «Мста-Б».

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — то вже вершина моєї військової кар’єри на сьогоднішній день», — усміхається боєць із позивним «Швед», який нині служить у розвідувальній роті Окремої президентської бригади.

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ, заслухав доповіді про ситуацію в районі Покровська та відзначив захисників нагородами — орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІ, ІІІ ступенів.

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

Працівники Державного бюро розслідувань викрили прикордонника, який планував налагодити незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон. Правоохоронці затримали його ще на етапі перемовин із потенційним «клієнтом».

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 4 листопада підрозділи Сил оборони України уразили низку стратегічних об'єктів ворога.

ВАКАНСІЇ

Оператор (пілот) БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Бухгалтер

від 20000 до 22000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Майстер з ремонту дронів, БпЛА (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Інженер електронщик з досвідом ремонту силової та цифрової техніки

від 20000 до 120000 грн

Київ

3 Окрема штурмова бригада

--- ---