ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Близько 388 населених пунктів та 150 тис. людей звільнено на Харківщині з 6 вересня – Ганна Маляр

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Вересня 2022, 19:30

З 6 вересня українській армії вдалося деокупувати майже 8,5 тис. кв. км території та 388 населених пунктів Харківської області, в яких загалом проживають 150 тис. осіб.

Про це заступник Міністра оборони Ганна Маляр повідомила у фейсбуці.

Вона зазначила, що нині загальна лінія фронту становить 2 500 км, з яких на 1 300 км тривають активні бойові дії.

«Ми ведемо оборонну операцію, в рамках якої вдається реалізувати і наступальні дії. Так, ми давно чекали цього успіху, але нам ще воювати і воювати. До повної перемоги нам звільняти ще дуже багато наших людей і наших земель. Нам потрібно ще чимало часу, сил і терпіння», – наголосила заступник глави Міноборони.

Ганна Маляр додала, що цифри щодо звільнених територій у Харківській області постійно уточнюють, тому що «процес у динаміці».

«Крім того, звільнені території ще потребують проведення додаткових заходів безпеки та стабілізації для того, щоб там можна було безпечно проживати. Тому офіційні повідомлення з цифрами звільнених населених пунктів надаються з свідомим запізненням і можуть враховувати чи не враховувати проведені стабілізаційні заходи, а отже – різнитись», – підсумувала вона.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сили оборони уразили завод з виробництва боєприпасів у Мордовія та НПЗ у Дагестані — Генштаб ЗСУ

Сили оборони уразили завод з виробництва боєприпасів у Мордовія та НПЗ у Дагестані — Генштаб ЗСУ

У ніч на середу, 22 жовтня, підрозділи Сил оборони завдали ударів по двох стратегічних об’єктах на території рф.

«Коштує як айфон, рятує як броня»: огляд Mossberg 940 Pro від бійців 155-ї бригади

«Коштує як айфон, рятує як броня»: огляд Mossberg 940 Pro від бійців 155-ї бригади

Бійці 155-ї окремої механізованої бригади «Анна Київська» опублікували огляд тактичного дробовика Mossberg 940 Pro, назвавши його «любов’ю на все життя» та виділивши як ефективний інструмент для зачисток траншей і боїв у місті.

7 корпус ДШВ відбив механізований штурм на Мирноград: техніку ворога знищено, 18 окупантів ліквідовано

7 корпус ДШВ відбив механізований штурм на Мирноград: техніку ворога знищено, 18 окупантів ліквідовано

Українські десантники відбили ворожий механізований штурм на підступах до Мирнограда, який окупанти намагалися провести на бронетранспортерах, просуваючись у напрямку східних околиць міста.

«Невдалий штурм був розгромлений» — на Харківщині росіяни пробують маневрувати важкою технікою на лінії зіткнення

«Невдалий штурм був розгромлений» — на Харківщині росіяни пробують маневрувати важкою технікою на лінії зіткнення

На Південно-Слобожанському напрямку ситуація відчутно напружена. Останніми тижнями там спостерігають збільшення активності противника. У штурмах з’явилася техніка.

ДОТ Міноборони вперше закуповує бронежилети з елементом позитивної плавучості

ДОТ Міноборони вперше закуповує бронежилети з елементом позитивної плавучості

Державний оператор тилу Міноборони України вперше закуповує бронежилети, які мають елемент позитивної плавучості. Йдеться про базову модульну комплектацію, до якої додано спеціальний модуль — елемент позитивної плавучості, призначений для використання під час виконання завдань на воді.

Масований удар рф: «Кинджали», «Іскандери» і сотні «Шахедів» по енергетиці України

Масований удар рф: «Кинджали», «Іскандери» і сотні «Шахедів» по енергетиці України

У ніч на 22 жовтня росія здійснила масовану комбіновану атаку по об’єктах критичної інфраструктури України, запустивши 433 засоби повітряного нападу — 28 ракет (зокрема «Кинджали» та балістичні) і 405 ударних БПЛА.

ВАКАНСІЇ

Діловод ЗСУ

від 24000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Корюківський РТЦК та СП запрошує на контрактну службу в

від 21100 до 121100 грн

Мена, Чернігівська область

Інспектор прикордонної служби (1, 2 кат.), технік

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Заступник командира роти, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Кулеметник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

--- ---