ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Міноборони закликають не панікувати через взяття на облік жінок

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Вересня 2022, 14:50

Міністерство оборони України виступає за добровільність постановки на військовий облік жінок і запропонувало парламенту відповідні зміни до закону «Про військовий обов’язок і військову службу».

Про це в ефірі телемарафону заявила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Вона нагадала, що дію норм закону, що регулюють означені питання, було відтерміновано на рік — до 1 жовтня.

«Станом на зараз ситуація така, що поки що, до 1 жовтня, вона (норма про обов’язкову постановку на облік. — Ред.) взагалі не діє, наразі вже є напрацювання, і ми робимо все можливе, щоб ніякої обов’язкової постановки не було», — наголосила заступник Міністра України.

Разом з тим, зазначила Ганна Маляр, у Генерального штабу ЗСУ залишається потреба у фахівцях з медицини, радіотехніки, харчових технологій. Щодо інших спеціальностей, то оборонне відомство пропонує запровадити принцип добровільності постановки на облік для таких жінок.

«Жінки, які вмотивовані, повинні мати право ставати на облік і ми не можемо їх цього позбавляти. Тому боятися нічого не треба. А паніка щодо заборони виїзду — це просто паніка», — резюмувала заступник Міністра оборони України.

Нагадуємо, що з 2014 року жодна жінка примусово на фронт не потрапила — лише за її згодою.
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!

від 21300 до 121200 грн

Сновськ, Чернігівська область

Кухар 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Командир відділення-командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---