ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чехи передали для ЗС України близько 1 мільйона доларів  

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Серпня 2022, 18:23

До річниці радянської окупації Чехословаччини в 1968 році чехи переказали на підтримку Збройних сил України близько 1 мільйона доларів.

Про це повідомляє посольство України в Празі.

«Чехи та словаки, які самі пережили досвід окупації в 1968 році, чудово усвідомлюють сьогоднішню трагедію українського народу, який протистоїть російській агресії», прокоментував тимчасовий повірений України в Чехії

Дипломатичне відомство повідомило, що в Чехії відбувся флешмоб, у ході якого місцеві жителі перерахували на користь української армії по 1968 крон.

«Участь у акції взяло понад 14 тисяч осіб, які перерахували на благодійний рахунок посольства 24,2 мільйона чеських крон, що приблизно дорівняє 1 мільйон доларів США», – йдеться в заяві.

Акцію ініціювали адвокат Петр Нємец та ініціатива «Зброю Україні». Всім, хто робив пожертву в 1968 крон, дарували футболку зі «святим HIMARS».

«Чехи та словаки, які самі пережили досвід окупації в 1968 році, чудово усвідомлюють сьогоднішню трагедію українського народу, який протистоїть російській агресії. З підтримкою наших найближчих друзів, до яких безперечно належить і Чеська Республіка, Україна зможе відбити напад держави-агресора й захистити своє право на життя в свободі та демократії», – йдеться в коментарі тимчасового повіреного у справах України в Чехії Віталія Усатого.

За даними посольства, чехи перерахували понад 1,2 мільярда чеських крон на користь української армії від початку вторгнення. Спеціально для таких пожертв посольство України в Чехії відкрило благодійний рахунок у перші дні широкомасштабної російської агресії.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Росіяни готують новий масований удар — Володимир Зеленський
Росіяни готують новий масований удар — Володимир Зеленський

Найближчими днями росія може здійснити масовану атаку на Україну.

«Побачив — знешкодив — поїхав далі»: бійці 141 бригади ліквідували FPV-«ждуна» просто на дорозі
«Побачив — знешкодив — поїхав далі»: бійці 141 бригади ліквідували FPV-«ждуна» просто на дорозі

Військовослужбовці 141 окремої механізованої бригади під час руху пікапом виявили на дорозі ворожий FPV-дрон, залишений у засідці.

Бійці з «Хартії» встановили контроль над будівлею міської ради Куп’янська
Бійці з «Хартії» встановили контроль над будівлею міської ради Куп’янська

Воїни Розвідувально-ударної групи 4-го батальйону бригади «Хартія» встановили державний прапор України над будівлею мерії в центрі Куп’янська.

Системний підхід до безбар’єрності: результати навчальної поїздки української делегації до Відня
Системний підхід до безбар’єрності: результати навчальної поїздки української делегації до Відня

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у нараді з презентації результатів навчальної поїздки української делегації до Відня. Представники України вивчали досвід управління питаннями безбар’єрності на державному й муніципальному рівнях.

15 років тюрми отримав «кріт» фсб, який наводив російські ракети на казарми курсантів ЗСУ
15 років тюрми отримав «кріт» фсб, який наводив російські ракети на казарми курсантів ЗСУ

За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав ще один агент фсб. Ним виявився завербований ворогом курсант одного з військових інститутів України.

Миколаївський посадовець привласнив 1,4 млн, виділених на оборону — ДБР
Миколаївський посадовець привласнив 1,4 млн, виділених на оборону — ДБР

На Миколаївщині правоохоронці викрили розкрадання коштів, виділених на оборонні потреби.

ВАКАНСІЇ
Вогнеметник

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 22000 до 122000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Навідник танкового взводу

від 30000 до 130000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Оператор БПаК

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Старший бойовий медик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---