ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ірина Верещук очолить Координаційний штаб з питань захисту прав депортованих осіб

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Червня 2022, 22:50
Ілюстративне фото

Кабінет Міністрів України утворив Координаційний штаб з питань захисту прав осіб, депортованих або примусово переміщених у зв’язку зі збройною агресією проти України, а також затвердив Положення про нього.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Мінреінтеграції розробило проект відповідного рішення Уряду, що було розглянуте і ухвалене на засіданні 17 червня.

Головою Координаційного штабу визначено Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірину Верещук. До складу штабу увійшли Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко, представники центральних органів виконавчої влади, силових структур та інші.

Основними завданнями Координаційного штабу є сприяння діяльності щодо захисту прав депортованих між усіма зацікавленими сторонами, а також визначення шляхів і способів вирішення проблемних питань щодо таких осіб.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Пілоти «Прайм» завдали ударів по позиціях окупантів на Північно-Слобожанському напрямку

Пілоти «Прайм» завдали ударів по позиціях окупантів на Північно-Слобожанському напрямку

Українські захисники з РУБпАК «Прайм» продовжують завдавати ударів по російських окупантах на Північно-Слобожанському напрямку.

«Мир завдяки силі може спрацювати» — Президент заявив, що путін свідомо гальмує переговори

«Мир завдяки силі може спрацювати» — Президент заявив, що путін свідомо гальмує переговори

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що лише впродовж цього тижні російські війська атакували критичну та цивільну інфраструктуру нашої країни понад 3270 ударними БПЛА, 1370 керованими авіабомбами та майже 50 ракетами різних типів.

Хтось жбурляє палиці, а хтось одразу стріляє собі у голову — FATUM не залишає ворогу жодного шансу

Хтось жбурляє палиці, а хтось одразу стріляє собі у голову — FATUM не залишає ворогу жодного шансу

Оператори безпілотних систем батальйону FATUM не залишають ворожим штурмовикам жодного шансу, на які б хитрощі ті не йшли, намагаючись зберегти свої жалюгідні життя.

На Херсонщині внаслідок ударів рф поранення дістали п’ятеро цивільних

На Херсонщині внаслідок ударів рф поранення дістали п’ятеро цивільних

Протягом минулої доби внаслідок ворожих ударів постраждали п’ятеро мешканців Херсонської області.

SIGNUM знищив укриття ворожих операторів БПЛА, мінометників та КП окупантів на Лиманському напрямку

SIGNUM знищив укриття ворожих операторів БПЛА, мінометників та КП окупантів на Лиманському напрямку

Оператори батальйону безпілотних систем SIGNUM знищили на Лиманському напрямку низку важливих ворожих цілей.

Смертоносний тандем — БТР «Буцефал» та ударний БПЛА утилізували окупантів на Покровському напрямку

Смертоносний тандем — БТР «Буцефал» та ударний БПЛА утилізували окупантів на Покровському напрямку

Військовослужбовці Сил оборони показали, наскільки ефективним може бути тандем українського БТР-4Е «Буцефал» та ударного безпілотника зі скидами під час зачистки населених пунктів від російських окупантів.

ВАКАНСІЇ

Вогнеметник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Стрілець-санітар

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

--- ---