Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
Родина Героя України, прикордонника Ігоря Дашка отримала «у подарунок» нове помешкання.
Про це повідомляє Держприкордонслужба України.
«Так будівельна організація подякувала уродженцю Львівщини, який понад 10 років присвятив службі на західному кордоні. Він загинув у бою з окупантами в Маріуполі. Важко поранений прикордонник підірвав себе гранатою, щоб не потрапити в полон та не дати ворогу захопити радіостанцію», – йдеться у повідомленні.
Сім’я Ігоря підписала договір та отримала ключі від квартири. Також забудовник планує зробити дизайнерський ремонт нового помешкання.
Дружина Ольга і донька Героя України Марія вдячні всім, хто долучився до такого благодійного кроку – керівництву фірми, центру комплектування та соціальної політики і побратимам-прикордонникам.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський повідомив про другий пакет допомоги від Нідерландів у межах програми PURL на суму $250 млн. Кошти підуть на закупівлю засобів протиповітряної оборони, літаків F-16 та іншого озброєння для посилення української оборони.
93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» продемонструвала нове застосування наземних роботизованих комплексів: відтепер вони евакуюють не лише поранених бійців, а й вивозять пошкоджену техніку та дорогі вантажні дрони з-під обстрілів.
Командувач СБС ЗСУ майор Роберт Бровді оприлюднив підсумки операції, яка оголює справжню ціну російських штурмів на окремій ділянці фронту. На відео та знімках видно десятки ліквідованих окупантів.
Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський провів нараду з питань військової медицини та евакуації поранених.
На Покровському напрямку бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» знищили групу з семи російських окупантів.
Бійці 3-ї окремої бригади оперативного призначення «Спартан» взяли в полон російського військового, який називав себе розвідником, але не мав навіть базової підготовки.
від 20000 до 120000 грн
Десна (Чернігівська обл.)
Військова частина А4302
від 22000 до 122000 грн
Яворів
Яворівський РТЦК та СП
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….