ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Один рік війни – десять років розмінування»

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Листопада 2019, 12:45

В учбово-виховному комплексі селища Новотошківське, що на Луганщині, військові сапери однієї з бригад Збройних Сил України провели для учнів просвітницьке заняття на тему «Мінна безпека», аби допомогти дітям здобути знання із безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та речовин. Також дітям продемонстрували відеоролик, в якому розповідається про наслідки необережного поводження з боєприпасами.

– Такі заняття треба проводити регулярно. Тим, хто знає – нагадувати, а хто не знає – пояснювати, яку загрозу становлять вибухонебезпечні предмети. Визначених строків придатності вони не мають, – розповідає військовий сапер Ігор. – Як кажуть сапери, один рік війни – десять років розмінування. Сьогодні й досі знаходять боєприпаси часів Другої світової. Нам не байдуже і ми не хочемо стояти осторонь, тож по можливості ведемо роз’яснювальну роботу серед місцевих мешканців.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Безкоштовне харчування, проживання і стипендія: чому краще обрати навчання у військовому інституті
Безкоштовне харчування, проживання і стипендія: чому краще обрати навчання у військовому інституті

Курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) не тільки безкоштовно здобувають освіту, а й мають повне державне забезпечення.

Пільгове кредитування ОПК: до програми долучився АБ «Укргазбанк»
Пільгове кредитування ОПК: до програми долучився АБ «Укргазбанк»

Українські підприємства оборонної галузі отримали ще одну можливість залучати пільгове фінансування — до програми пільгового кредитування долучився Укргазбанк.

Пам’яті поліцейського Вадима Ковальського
Пам’яті поліцейського Вадима Ковальського

Завжди дивився на все з оптимізмом.

Президент обговорив із міністеркою оборони Іспанії посилення ППО, постачання радарів та спільне виробництво
Президент обговорив із міністеркою оборони Іспанії посилення ППО, постачання радарів та спільне виробництво

Президент України Володимир Зеленський обговорив спільне виробництво зброї та оборонну підтримку із міністеркою оборони Іспанії Маргаритою Роблес.

На Сумщині через російські удари троє загиблих
На Сумщині через російські удари троє загиблих

Протягом минулої доби війська рф обстріляли 42 населені пункти Сумської області, внаслідок чого три людини загинуло.

ВАКАНСІЇ
Рядова посада в ППО,військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Старший майстер виробничого відділення

від 21000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Командир відділення-командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Розвідник

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Стрілець, помічник гранатометника (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---