ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Тернополі повінчались волонтерка та офіцер ЗСУ

Life story: історії військових
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Листопада 2019, 14:48

Прямісінько у військовій частині в Тернополі вирішили побратись офіцер Збройних сил України та волонтерка. Вінчав закоханих армійський капелан, а першим молодят вітав командир бригади.

Для артилерійської бригади у Тернополі – це був особливий день. Біля штабу частини в бригадній каплиці було вінчання. Обітниці вічного кохання дали капітан Сергій та волонтерка Тетяна. Першим молодят привітав командир.

Познайомились наречені три роки тому. Сергій шукав людей, які плетуть маскувальні сітки, а Тетяна у Львові саме займалася волонтерством.

Побратись вони вирішили давно та війна повсякчас вносила свої корективи. І ось довгоочікуваний день нарешті настав.

Подивилися, покохалися і вирішили пройти такий довгий шлях. Три роки йшли до цього. Спершу взяли цивільний шлюб, а потім – церковний, – розповів наречений та капітан Збройних Сил України Сергій Новіков.

Тож для того, щоб церемонія вийшла, як задумали, пара чекала, поки їх побратим та військовий капелан повернуться з війни, аби їх повінчати.

Артилерійська бригада, в якій служить Сергій, кілька днів тому у повному складі без втрат повернулася з Донбасу.

Тож в найближчий час подружжя Новікових планує обживатися у Тернополі. Попереду у Сергія ще служба, але чоловік знає — вдома тепер на нього чекає кохана дружина.

Джерело: 24 канал
Читайте нас в Telegram
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

Впровадження стандартів НАТО: представники ДШВ пройшли курс із аналізу об’єднаних операцій у Польщі
Впровадження стандартів НАТО: представники ДШВ пройшли курс із аналізу об’єднаних операцій у Польщі

Представники Десантно-штурмових військ взяли участь у спеціалізованому курсі НАТО.

Правило двох стін: російського штурмовика поховали у кутку
Правило двох стін: російського штурмовика поховали у кутку

Пілоти 424-го батальйону безпілотних систем Svarog зробили підбірку знищень ворожої піхоти.

ВМС ЗСУ: Україна готова долучитися до операції з розмінування в Ормузькій протоці
ВМС ЗСУ: Україна готова долучитися до операції з розмінування в Ормузькій протоці

Військово-Морські Сили ЗС України готові долучитися до операції з розмінування в Ормузькій протоці у складі, як мінімум, двох протимінних кораблів.

ВАКАНСІЇ
Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-електрик

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Богодухів, Харківська область

Снайпер в ЗСУ

від 30000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

--- ---