Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
У Києві українська збірна Invictus Games розпочала десятиденні навчально-тренувальні збори з баскетболу на візках, під час яких відбудеться підготовка до міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених».
Про це повідомляється на сайті Міністерства у справах ветеранів.
Змагання мали відбутися ще у 2020-му, але були скасовані два роки поспіль через пандемію COVID-19. Вони пройдуть у квітні цього року в Гаазі (Королівство Нідерландів).
Загальну координацію тренувального процесу дистанційно здійснює тренерка з адаптивних видів спорту із США Ханна Волкер, яка планує особисто приєднатися до наступних зборів, якщо це дозволить епідеміологічна ситуація.
Баскетбол на візках — адаптивний командний вид спорту, який входить до програми «Ігор Нескорених». В Україні він активно розвивається саме після початку війни на Донбасі. Для сотень учасників бойових дій, які зазнали ушкоджень опорно-рухового апарату, баскетбол на візках став важливим фактором реабілітації та справжнім захопленням.
Під час змагань у Гаазі ветерани представлятимуть Україну у таких видах спорту: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска), пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт, плавання, баскетбол на візках та стрільба з лука. Підготовка української збірної відбувається за підтримки благодійного фонду «Повернись живим» і громадської організації «StratCom UA».
@armyinformcomua
Протягом доби підрозділами угруповання Сил безпілотних систем уражено/знищено 923 цілі противника.
Розпочалася 1461-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.
У ніч на 23 лютого (з 18:00 22 лютого) противник атакував однією балістичною ракетою Іскандер-М із Ростовської області — рф, а також 126 ударними БПЛА.
На Одещині внаслідок російської атаки вночі 23 лютого загинули дві людини.
Воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади продовжують боронити Сумщину і нищать ворожу логістику на території.
За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 720 одиниць особового складу.
Механік (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)
від 23000 до 123000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Інспектор прикордонної служби
від 20000 до 25000 грн
Бориспіль
Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ
Інспектор прикордонної служби, водій
від 21000 до 25000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….