ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Академія адаптивних видів спорту від Invictus Games доступна всім

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Травня 2020, 11:02 2

Invictus Games: Team Ukraine запустили серію відео на YouTube каналі під назвою — Академія адаптивних видів спорту з порадами від американських партнерів Invictus Team USA.

Методики тренування доступні для всіх, хто хоче спробувати свої сили в адаптивних видах спорту. Наприклад, волейбол сидячи, баскетбол на візках, біг на візках, перегони на ручних велосипедах, веслування на тренажері тощо.

На першому відео із цієї серії Джошуа Сміт співкапітан збірної США на «Іграх Нескорених» розповідає про особливості перегонів на візках.

Корисною інформація може бути і для тих, хто вперше хоче спробувати свої сили в цих дисциплінах, але не може займатися з тренером  або ще не вирішив, який саме вид спорту обрати. До того ж, це гарна нагода самостійно почати тренування до початку наступних відбіркових турів на «Ігри Нескорених».

Нагадаємо, що взимку цього року відбувся перший семінар з адаптивних видів спорту в Україні в рамках другого тренувального табору Invictus Games Team Ukraine на чолі з тренерами американської команди та радницею Управління Міністра оборони США Марши Гонзалес.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram