ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Директор програми NATO DEEP Маріуш Соліс високо оцінив досягнення сержантського корпусу ЗСУ

Вишкіл Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Грудня 2021, 12:05

Про це кореспонденту АрміяInform повідомив головний сержант Збройних Сил України начальник Управління по роботі з сержантським складом ЗСУ головний майстер-сержант Олександр Косинський.

— Нещодавно ми провели важливий захід «NATO Defence Education Enhancement Program WorkShop». Це була 5-та щорічна конференція за програмою НАТО «Удосконалення військової освіти». Захід присвятили професійній підготовці сержантського складу у Збройних Силах держав-членів Альянсу та країнах-партнерах. Перші три роки конференцію проводили у Грузії. На четвертий рік — у Сербії. П’ята — відбулась в Україні на відзнаку того, що ми досягли серйозних результатів у створенні і впроваджені сучасної системи професійної підготовки сержантського і старшинського складу, яка є ідентичною системі в країнах НАТО, — розповів головний сержант ЗСУ.

За його словами, на конференції було відзначено, що Україна досягла високих результатів у цьому напрямку і що вже деяким країнам Альянсу можна брати приклад з нас у питаннях впровадження окремих курсів або підходу до підготовки тієї чи іншої категорії військовослужбовців.

— На сьогодні навіть не в усіх країнах НАТО впроваджено курс штабного сержанта, а у ЗСУ він є. Так само не в кожній країні Альянсу є The NCO Center of Excellence або його аналог, який ми створили у Національному університеті оборони України. Не в кожній країні НАТО працює чотирирівнева система підготовки сержантів, яка вже є в нас. І тільки тепер Альянс готує загальний Referencing Curriculum, тобто типову навчальну програму, яка буде загальною для всіх і встановлюватиме трирівневу систему підготовки інструкторів, а в наших Збройних Силах вона вже впроваджена і функціонує третій рік поспіль. На згаданій конференції директор програми NATO DEEP Маріуш Соліс відзначив наші позитивні результати. Він зауважив, що з 15 країн, де програма NATO DEEP працює, Україна є одним із найкращих прикладів того, як можна досягати успіху, — додав Олександр Косинський.

Фото Світлани Кирган

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Викинули десант і втекли — окупанти бережуть техніку, а не людей

Викинули десант і втекли — окупанти бережуть техніку, а не людей

Бійці 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка показали, як російська БМП висадила у полі десант і втекла від нашого артилерійського вогню.

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group знищили до десятка транспортних засобів окупантів.

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Пілоти FPV-дронів 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого на Куп'янському напрямку влучили вантажівку з повним кузовом ворожої піхоти.

Намагалися «відмити» понад пів мільярда гривень оборонних коштів: викрили фіктивні компанії

Намагалися «відмити» понад пів мільярда гривень оборонних коштів: викрили фіктивні компанії

Поліцейські викрили конвертаційний центр, через який зловмисники відмили понад пів мільярда гривень з оборонних контрактів.

Оновлення системи «Імпульс»: розширені звіти, нові можливості імпорту та асинхронна генерація

Оновлення системи «Імпульс»: розширені звіти, нові можливості імпорту та асинхронна генерація

У системі точного обліку військовослужбовців «Імпульс» запровадили низку оновлень, спрямованих на розвиток звітності, роботу зі штатами та обробку великих обсягів даних під навантаженням.

В Україні запровадили новий підхід в оголошенні повітряних тривог

В Україні запровадили новий підхід в оголошенні повітряних тривог

Державна служба з надзвичайних ситуацій разом із Повітряними Cилами та обласними військовими адміністраціями запустили поділ на райони по всій країні, окрім Донецької та Луганської областей.

ВАКАНСІЇ

Офіцер штабу

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Інспектор прикордонної служби, водій

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Військова служба за контрактом

від 20000 до 22000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 51000 грн

Дніпро

Л-П ЗВ ВСП

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Санітарний інструктор

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

--- ---