ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військовій частині — бойовий прапор, волонтерам — заслужені нагороди, захисникам — квартири

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 10 Грудня 2021, 17:29

Сьогодні, 10 грудня, у Кам’янці-Подільському на стройовому плацу Об’єднаного навчально-тренувального центру Командування сил підтримки Збройних Сил України відбулось представлення Бойового прапора особовому складу.

Участь в урочистостях взяв голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, народні депутати, представники місцевих органів влади, ветеранських, патріотичних та волонтерських організацій міста і району.

— Бойовий прапор військової частини — це символ честі, доблесті та слави, який завжди мотивував військовослужбовців віддано служити своєму народові, мужньо, вміло і непохитно боронити державу, не шкодуючи свого життя. Історія його походження має глибоке коріння. У княжу добу кожен полк та його підрозділи мали прапор, як символом і знак, що об’єднував воїнів, дружину навколо князя. Перед битвою прапор підіймали над військом — це був урочистий знак до початку бою. Навколо Бойового прапора йшла завзята боротьба. Хто здобув ворожий стяг, той святкував перемогу. Сьогодні, на восьмому році російсько-української війни, чимало військових частин вже мають своє Бойове знамено. А у 30-ту річницю Збройних Сил України такої честі, згідно з Указом Президента України, удостоєні військовослужбовці Об’єднаного навчально-тренувального центру. Тож 6 грудня 2021 року назавжди увійде в історію нашої славної військової частини як знак шани та поваги держави до своїх захисників, — підкреслив заступник начальника Центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Богдан Беркута.

Також відповідно до Указу Президента України № 389/2021 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня було нагороджено старшину Ростислава Остафійчука.

Водночас начальник Центру полковник Володимир Родіков з нагоди Міжнародного дня волонтера нагородив від імені Міністерства оборони України медаллю «За сприяння Збройним Силам України» директора «ПП Капітал-буд сучасне будівництво» Валерія Каніцького та священника Синодального управління військового духовенства Православної церкви України благочинного Кам’янець-Подільського району військового капелана Олександра Цісара.

А почесні нагрудні знаки «За заслуги перед Збройними Силами України» від Головнокомандувача Збройних Сил України отримали: заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Юр’єв, голова Жванецької сільської об’єднаної територіальної громади Тетяна Криворучко, директор ТОВ «База будівельних матеріалів» Роман Демчук, завідувач хірургічного відділення «Кам’янець-Подільської міської лікарні» Валерій Арсенюк.

Під час заходу голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій також вручив трьом військовим ордери на квартири, які вони отримали завдяки Програмі забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України. Зокрема, ордер на двокімнатну квартиру у новобудові отримала й дружина загиблого весною цього року підполковника Сергія Коваля Марина.

Підсумовуючи, полковник Володимир Родіков підкреслив, що отримання Бойового прапора — це визнання ролі та місця воїнів-саперів, спеціалістів та інструкторів Центру, його вихованців з різних підрозділів та частин національного сектору безпеки країни.

Окремі слова вдячності він сказав канадським партнерам і друзям з навчально-тренувальної місії операції UNIFIER, які багато років крокують з поряд.

Фото автора

Позаштатний кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
У Міноборони повідомили про концепцію розвитку підводного розмінування в Україні

У Міноборони повідомили про концепцію розвитку підводного розмінування в Україні

Міністерство оборони України провело конференцію «Глибина безпеки — 2025», під час якої напрацьовано рамкову концепцію розвитку підводного розмінування в Україні.

Вивозили пораненого, наїхали на міну — наші штурмовики змогли врятувати побратима

Вивозили пораненого, наїхали на міну — наші штурмовики змогли врятувати побратима

Бійці роти безпілотних наземних систем 92-ї штурмової бригади імені Івана Сірка розповіли про евакуацію пораненого на наземному роботизованому комплексі, що пішла не за планом.

Завдано ударів по російських складах з боєприпасами та «Шахедами» у Донецьку

Завдано ударів по російських складах з боєприпасами та «Шахедами» у Донецьку

Бійці 14-го полку безпілотних авіакомплексів Сил безпілотних систем показали, як їх дрони завітали на склади з боєприпасами та «Шахедами» окупантів у Донецьку.

«Напишіть її ім’я на снаряді» — благодійник з Латвії пожертвував спадщину від сестри нашим пілотам

«Напишіть її ім’я на снаряді» — благодійник з Латвії пожертвував спадщину від сестри нашим пілотам

Бійці 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем розповіли про латвійця, який передав свій спадок від покійної сестри на боєприпаси та попросив в її пам’ять написати ім’я на снаряді.

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

До повномасштабного вторгнення боєць із позивним «Дубас» був чемпіоном України з Dota 2, а тепер здійснює десятки бойових вильотів щодня і до тисячі запусків за місяць.

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.

ВАКАНСІЇ

Санінструктор

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Кулеметник (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв

38 Окрема Бригада Морської Піхоти

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

--- ---