Дослідник і популяризатор козаччини став тим, хто повернув українському народові пам’ять про його героїчне минуле і перетворив історію на національну…
58 відсотків наших громадян підтримали б вступ України до НАТО (35 % — проти). Про це свідчать результати опитування «Суспільно-політичні настрої населення», яке протягом 4-9 листопада провела соціологічна група «Рейтинг».
62 відсотки українців підтримали б вступ України в Європейський Союз, якби сьогодні проводився такий референдум (32 % — не підтримали б).
Найбільша підтримка в євроінтеграції — у західних та центральних областях. Зокрема, на заході України 78 % опитуваних висловились за вступ до Євросоюзу, у столиці — 73 % відповіли «за», у центральній частині України — 65 %, на півдні — 49 %, на сході — 41 %.
За даними опитувань соціологічної групи «Рейтинг» підтримка вступу України до Північноатлантичного альянсу є найвищою за період з березня 2014 по листопад 2021 року та становить наразі 58 %.
Найбільше курс на вступ до НАТО підтримують на заході — 76 % опитаних, у Києві — 70 % проголосували б «за», в центрі — 64 %, на півдні — 45 % та на сході — 27 %.
Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 1,5.
Підготував Назар Волошин
@armyinformcomua
Українській військовий на позивний «Дубай» з бригади «Фенікс» примудрився знищити російський «шахед» зі звичайного автомата.
Бійці бригади «Спартан» взяли в полон двох російських штурмовиків на Покровському напрямку. Обидва виявилися колишніми в’язнями, які підписали контракт із російською армією, щоб уникнути ув’язнення.
На Покровському напрямку, у зоні відповідальності 33-ї бригади, інтенсивні атаки росіян не вщухають. Однак їх знищують бомберами, скидами, дронами на оптоволокні.
Від початку цієї доби відбулося 93 бойових зіткнення. Сили оборони вживають заходів для недопущення просування противника вглиб української території.
6 листопада близько 13:50, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти атакували безпілотником цивільний транспортний засіб в Середино-Будській громаді Шосткинського району.
33-тя окрема механізована бригада оприлюднила кадри роботи свого гусеничного наземного роботизованого комплексу (НРК) «Терміт», який у жовтні здійснив 16 успішних рейсів із доставлення боєприпасів та спорядження на позиції.
від 20100 до 123000 грн
Кам'янське, Дніпропетровська область
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Дослідник і популяризатор козаччини став тим, хто повернув українському народові пам’ять про його героїчне минуле і перетворив історію на національну…