ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Це їхня традиційна рубрика „наркоманія“» — на Куп’янському росіяни тиснуть, водночас вигадуючи перемоги

Новини
23 Квітня 2026, 13:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Військовий на тлі сходу
На Вовчанському напрямку все доволі стабільно, але велика активність ворога на Лиманському, Куп'янському і Південно-Слобожанському напрямках.

На Куп’янському напрямку ворог не припиняє спроб рухатися в бік міста Куп’янськ.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Віктор Трегубов, речник Угруповання об’єднаних сил.

За його словами, росіяни тиснуть на півночі від міста. Прориваються через село Голубівку, намагаючись інфільтруватися крізь нього в бік Куп’янська.

«На жаль, росіяни підійшли трішки ближче, ніж вони були раніше. Дистанція між російськими позиціями та містом Куп’янськ скоротилася. За урахуванням того, що побільшало „зеленки“, вони стали активізовувати свої спроби з інфільтрації, і відповідно доводиться відбивати їх активніше та більше», — зазначив речник Угруповання об’єднаних сил.

На лівому березі річки Оскіл, зауважив Трегубов, також дуже активні спроби росіян зменшити український плацдарм. Там вони прагнуть дійти до Куп’янська-Вузлового.

«Звісно, нещодавні заяви Герасимова про те, що він начебто вже взятий та контрольований російськими військами, це їхня традиційна рубрика „наркоманія“. Адже не те, що взяти під контроль, взагалі немає там активної постійної присутності якоїсь. Але тим не менш вони дуже хотіли б, щоб так було. Вони просто озвучують свої побажання на наступні місяці», — резюмував Віктор Трегубов.

Як повідомляла АрміяInform, на Костянтинівському напрямку ворожі штурми захлинаються, не почавшись.


На Слов’янському напрямку ворог 20 разів намагався потіснити Сили оборони — Генштаб ЗСУ
На Слов’янському напрямку ворог 20 разів намагався потіснити Сили оборони — Генштаб ЗСУ

Від початку доби на фронті було зафіксовано 84 бойові зіткнення, найбільше — на Слов’янському напрямку.

Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ
Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ

На Куп’янському напрямку десантники 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади спалили реактивну систему залпового вогню росіян.

Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині
Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині

Колишнього командира 155-ї бригади, якого підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів, суд відправив під варту без права внесення застави.

Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції
Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про звільнення Сергія Боєва з посади з питань європейської інтеграції.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 8000 до 10000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

WorkUa Зовнішній пілот, оператор БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Olx Номер обслуги 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

RobotaUa Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

ТРО 234 бат 128 бригада ВЧ А7409

WorkUa Навідник танку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр