ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Житомирщині тривають заходи підготовки резервістів Десантно-штурмових військ ЗС України

Навчання та тренування
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Вересня 2021, 11:34

На Житомирщині тривають заходи підготовки особового складу оперативного резерву першої черги, які проходять навчанні збори на базі одного з навчальних центрів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Про це повідомляється на facebook сторінці Навчального центру ДШВ ЗС України.

Так, для одного з навчальних підрозділів оперативного резерву було організовано та проведено комплексне заняття з тактичної підготовки: повітрянодесантної підготовки, а саме виконання безпарашутного десантування за допомогою КБЗО (комплект з’ємного бортового обладнання) «Канат-1» на висоті 5м і 10м; психологічної підготовки із подоланням вогневої штурмової смуги перешкод; орієнтуванням на місцевості за допомогою засобів навігації ; марш-кидком у складі підрозділу; подоланням водної перешкоди.

‒ Подібні комплексні заходи бойової підготовки хоч і виснажують, проте гартують та демонструють моральну й фізичну витривалість, бойовий дух, стійкість та саморегуляційні здібності резервістів, ‒ зазначає керівник заняття та командир батальйону ОР-1, підполковник Валерій Курко.

Заходи підготовки резервістів-десантників тривають.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби, кінолог

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Черговий відділу управління службою, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Монтажник зв’язку, антенник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Гранатометник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Начальник групи,військовослужбовець в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Автомеханік

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

--- ---