ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дмитро Кулеба закликав ООН долучитися до зусиль Кримської платформи задля відновлення цілісності України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Вересня 2021, 12:46

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав ООН долучитися до зусиль Кримської платформи задля відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Про це інформує Урядовий портал.

«ООН проігнорувала саміт Кримської платформи 23 серпня і не була на ньому представлена. Це відбулося з абсолютно політичних мотивів. Ми будемо говорити з керівництвом організації про неприпустимість такого ставлення, адже ключовим завданням ООН є саме підтримка миру та безпеки».

За словами глави української дипломатії, свідоме ігнорування ООН установчого саміту Кримської платформи демонструє як стан справ у самій організації, так і розуміння нею своєї ролі та місії у світі.

«Це неправильне розуміння, яке ми будемо змінювати, тому що потрібно захищати принципи, а не інтереси окремих держав, які порушують міжнародне право», – наголосив Дмитро Кулеба.

Глава МЗС України також розповів, що на виконання завдань стратегії зовнішньополітичної діяльності України МЗС вже розпочало роботу над проектами оновлених «кримських» резолюцій Генеральної Асамблеї ООН: щодо порушень прав людини та щодо мілітаризації Криму та прилеглих морських акваторій.

«Безумовно, створення Кримської платформи надає додатковий імпульс для цієї роботи, додаткове «м’ясо» для текстів резолюцій», – резюмував Міністр.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
720 окупантів, танки та артилерійські системи: Генштаб ЗСУ назвав втрати росіян на фронті
720 окупантів, танки та артилерійські системи: Генштаб ЗСУ назвав втрати росіян на фронті

За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 720 одиниць особового складу.

Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів

Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.

Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти
У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти

Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку
Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

ВАКАНСІЇ
Старший стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Інструктор групи розвідувального забезпечення

від 46500 до 46500 грн

Бердичів

Військова частина А2772

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

--- ---