ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Збільшення фінансування війська – серед пріоритетів проєкту держбюджету-2022

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Вересня 2021, 15:20

Доходи держбюджету у 2022 році становитимуть 1 277 млрд гривень, що на 161 млрд гривень більше у порівнянні з 2021 роком. Витрати держбюджету складуть 1 465 млрд гривень. Про це повідомив на пресконференції 14 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Урядовий портал.

За словами Дениса Шмигаля, пріоритетами бюджету залишається збільшення фінансування армії, інфраструктури, медицини, освіти, соціальних програм. Також Прем’єр-міністр наголосив, що вперше в історії кошторис сформовано на основі бюджетної декларації на 3 роки, що забезпечує його реалістичність.

Прем’єр-міністр також звернув увагу на важливі соціальні ініціативи, закладені в проєкті бюджету. Зокрема, планується забезпечити житлом учасників АТО зі статусом внутрішньо переміщених осіб, на що в проєкті бюджету закладено 5,5 млрд грн.

Читайте також: На бюджет Міноборони у 2022 році заплановано виділити 131 млрд грн, що на 13,4 млрд грн більше, ніж у 2021-му

Читайте нас у Facebook
Дрони-перехоплювачі й «розумний» РЕБ: як Україна перебудувала ППО під нову війну
Дрони-перехоплювачі й «розумний» РЕБ: як Україна перебудувала ППО під нову війну

Сучасна протиповітряна оборона України базується на комплексному поєднанні дронів, РЕБ і сенсорних систем.

Псевдозакупівлі для фронту: викрито схему розтрати 5,6 млн грн на РЕБ
Псевдозакупівлі для фронту: викрито схему розтрати 5,6 млн грн на РЕБ

Правоохоронці викрили організовану групу, яка заволоділа коштами, призначеними для закупівлі засобів радіоелектронної боротьби для військових.

Суд обрав запобіжний захід мешканцю Харкова, який поранив військовослужбовця ТЦК
Суд обрав запобіжний захід мешканцю Харкова, який поранив військовослужбовця ТЦК

Мешканцю Харкова, який вчинив напад на військовослужбовця районного ТЦК та СП 6 квітня, повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід.

На Покровському напрямку росіяни провели майже 700 атак від початку квітня
На Покровському напрямку росіяни провели майже 700 атак від початку квітня

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський під час робочої поїздки зустрівся з керівництвом українського наступального угруповання.

Понад 2100 врятованих дітей: Володимир Зеленський заслухав звіт ініціативи Bring Kids Back UA
Понад 2100 врятованих дітей: Володимир Зеленський заслухав звіт ініціативи Bring Kids Back UA

Україні вже вдалося повернути понад 2100 дітей, яких незаконно вивезла росія.

ВАКАНСІЇ
Технік відділення зв’язку та інформаційних систем

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Електромонтажник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Розвідник-навідник 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---