ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чемпіонка 7-х Всесвітніх ігор серед військовослужбовців Наталія Прищепа: «Я утекла зі своїх перших змагань»

Новини Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Жовтня 2019, 11:41

Наталія Прищепа – дворазова чемпіонка Європи з легкої атлетики.

На 7-х Всесвітніх іграх серед військовослужбовців у бігу на 800 м їй не було рівних. Вона єдина легкоатлетка України, завдяки якій на китайському стадіоні в Ухані лунав Гімн України. Крім того, на дистанції 1500 м армійка здобула срібну нагороду.

Спеціально для АрміїInform Наталія розповіла, як зі своїм невисоким зростом їй удається перемагати сильних суперниць, як правильно бігати та тренуватися.

– У моєму виді спорту що довша дистанція, то менша комплекція. Адже у спринті дівчата великі, їм потрібно більше сили та швидкості. У бігу на 800 м головна тактика – витривалість. Спочатку ми біжимо повільно, а вже під кінець збільшуємо швидкість. На зріст я не зважаю, адже гадаю, що найголовніше – це моя природна швидкість.

Зі своїх перший змагань чемпіонка втекла. Вона так перехвилювалась, що не змогла вийти на старт.

– Це були обласні змагання. Я зрозуміла, що не зможу бігти. Я страшенно хвилювалася, що просто втекла зі стадіону. Пройшов деякий час і я зрозуміла, що для того, щоб досягти хоча б якогось успіху, потрібно працювати, а не ховатися, – сказала Наталія.

Новоспечена чемпіонка Всесвітніх ігор серед військовослужбовців Наталія Прищепа досить нетипова спортсменка. В неї немає певного розпорядку чи режиму дня. Просто є тренування, на які вона ніколи не запізнюється.

Її тренування відрізняються залежно від сезону.

– Тепер узагалі можу не тренуватися, адже легкоатлетичні змагання завершуються. Можу ходити лише в тренувальний зал, тільки щоб закачувати маленькі зв’язки. Коли зима або початок весни, йде базова підготовка, яка складається зі стрибків. Ці тренування проходять переважно на піску для закачки зв’язок і суглобів. Пізніше, коли починається сезон, іде вже цілеспрямована підготовка зі спринтами та темповими роботами. Розпочинається все з розминки та розтяжки, а далі йде динамічна робота. Тренування триває дві години. Ввечері маленький повільний крос та розтяжка, як кажуть у нас, «забігати й розтрусити молочку». Це робиться для того, щоб була менша крепатура та швидше відновлювалися м’язи.

Наталія не з тих, хто виснажує себе важкими тренуваннями. Вона радить усім, хто хоче гарно та довго бігати, займатися спортом не щодня, а  систематично, а щоб досягти хороших результатів, не зупинятися.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.

ВАКАНСІЇ

Стрілець – снайпер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла зв’язку

від 20000 до 24000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Косівський РТЦК та СП

Заступник командира роти

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Тракторист, військовослужбовець

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

--- ---