Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Серед військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбувся конкурс на найкраще гранатометне відділення АГС-17. Про це повідомили у Службі зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
На загальновійськовому полігоні поблизу Житомира воїни-десантники змагалися у декількох номінаціях. Зокрема спортивній, діях відділення в обороні та наступі, а також під час потрапляння в засідку.
Протягом тижня гранатометники демонстрували навички у проведенні розвідки цілей, їх виявлення, визначення їх пріоритетності, влучну стрільбу та багато іншого.
– Учасники конкурсу показали високий рівень підготовки, а також мали змогу підвищити свою професійну майстерність, обмінятися знаннями та практичним досвідом, – зазначає головний суддя конкурсу майор Анатолій Цюренко.
Суддівська колегія конкурсу підкреслює, що основна мета цього заходу полягає у підвищенні зацікавленості особового складу щодо поглиблення свого професійного рівня, а також обмін професійним досвідом між загартованими в боях воїнами.
За підсумками конкурсу, найкращими гранатометними відділеннями АГС-17 серед військових частин та підрозділів ДШВ ЗС України стали воїни-десантники з 81-ї окремої аеромобільної бригади, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України та 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада.
Зазначимо, що конкурс на найкраще гранатометне відділення АГС-17 у Збройних Силах України відбудеться у вересні цього року.
@armyinformcomua
Від початку доби на фронті відбулося 108 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.
За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину, що призвів до загибелі людини.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом.
Пілоти 413-го полку Сил безпілотних систем ні на мить не зупиняють знищення окупантів, ліквідовуючи кожну виявлену ціль з хірургічною точністю.
Оператори БПЛА підрозділу «Фенікс» ДПСУ знищили чергову партію окупантів, приправивши це ефектною ліквідацією ворожої техніки.
Бійці 44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола показують чудові результати у контрбатарейній боротьбі та знищенні ворожої артилерії.
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…