ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Тренування до військового параду: як готується жіноча «коробка»

Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Серпня 2021, 18:00

Під час ювілейного параду військ до Дня Незалежності України разом з іншими підрозділами головною вулицею Києва крокуватиме жіноча «коробка» військовослужбовців ЗС України.

Проходження жіночого пішого розрахунку відбудеться вдруге. У 2018 році до параду вперше залучалися дівчата-курсанти від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут і Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Цього року «коробка» сформована винятково з представниць ВІКНУ.

Соломія Резнік

— Я вперше крокуватиму Хрещатиком. Для мене і моєї родини це велика подія у житті. Раніше завжди дивилася паради по телевізору і захоплювалася. Тепер сама зможу взяти участь у ньому. Більше того, цей парад стане ювілейним, що ще сильніше спонукає до відповідальності, — розповіла першокурсниця Соломія Резнік.

Жіноча «коробка» тренується по кілька годин на добу. Обов’язково є час на відпочинок. Також курсантки швидко опанували новий стройовий крок.

— У нашому парадному розрахунку тільки дівчата. Дехто з нас уже брав участь у параді військ у 2018-му. Однак й інші з легкістю опанували новий стройовий крок та швидко зрозуміли, як правильно тримати рівняння та «не розвалювати» стрій. Тепер тренуємося вже у складі всіх розрахунків, які крокуватимуть головною вулицею столиці. Також нам дали достатньо часу, аби без особливо великого навантаження підготуватися до святкової події. Впевнена: наш розрахунок зможе показати чудову стройову злагодженість, — зазначила п’ятикурсниця Євгенія Пугач.

Наразі тренування тривають у польовій формі, та вже незабаром вони відбудуться в парадному однострої.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Звернення Президента України в четверті роковини початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну
Звернення Президента України в четверті роковини початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Звернення Президента України в четверті роковини початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 116 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 116 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Розпочалася 1462-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.

Ворог вдарив по Запоріжжю безпілотниками, 5 поранених
Ворог вдарив по Запоріжжю безпілотниками, 5 поранених

У ніч проти 23 лютого війська рф завдали ударів безпілотними літальними апаратами по обласному центру.

Три бригади ЗСУ та полк НГУ отримали відзнаку «За мужність та відвагу»
Три бригади ЗСУ та полк НГУ отримали відзнаку «За мужність та відвагу»

Напередодні четвертих роковин повномасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський вручив стрічки відзнаки «За мужність та відвагу».

Теракт у Дніпрі: у відділі поліції стався вибух
Теракт у Дніпрі: у відділі поліції стався вибух

23 лютого, близько 20:50, в одному із відділів поліції міста Дніпра стався вибух саморобного вибухового пристрою. Унаслідок події постраждалих немає.

Танки, 50 артсистем і 920 загарбників за добу: втрати російської армії на фронті
Танки, 50 артсистем і 920 загарбників за добу: втрати російської армії на фронті

За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 920 одиниць особового складу.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20500 до 20500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Телефоніст, лінійний наглядач, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Радіотехнік, інженер (НРК, БПЛА)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

123 ОБрТрО

Радіотелеграфіст

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

--- ---