ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Завершилися перші українсько-британські військові навчання «Козацька булава»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Липня 2021, 9:10

Перші міжнародні українсько-британські військові навчання «Козацька булава — 2021» (CossackMace 2021) тривали з 12 по 24 липня в Миколаївській області під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського.

Дванадцять днів під командуванням українського офіцера разом діяли підрозділи окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, підрозділ спеціального призначення Державної прикордонної служби України та стрільці 4-го батальйону Королівського Шотландського полку Збройних Сил Великої Британії за підтримки авіації Повітряних сил Великої Британії та гвинтокрилів армійської авіації Сухопутних військ ЗС України, про це йдеться на сторінці Сухопутних військ ЗС України у Facebook.

Близько 2000 військовослужбовців та понад 300 одиниць військової техніки з п’яти країн-партнерів тримали оборону, контратакували, долали водні перешкоди, здійснювали стрімкі рейди та вели бій в урбанізованій місцевості.

Вчора в Широколанівському міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів відбулась церемонія закриття перших міжнародних українсько-британських військових навчань «Козацька булава — 2021».

У заході взяли участь представники Великої Британії, Сполучених Штатів Америки, Литовської Республіки та Королівства Швеція, оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України, командир 4-го батальйону Королівського Шотландського полку Збройних Сил Великої Британії, командири операцій UNIFIER і ORBITAL та інші.

— Ці навчання допомагають українським військовим покращити взаємодію та взаємосумісність з військовими Великої Британії та іншими арміями НАТО, та сприяють безпеці та стабільності у Європі, — зазначив керівник навчань, начальник управління підготовки оперативного командування «Схід» полковник Володимир Кокорєв.

Міжнародні українсько-британські військові навчання «Козацька булава — 2021» стали багато в чому унікальними. Вперше за всю історію двосторонніх відносин України та Великої Британії британський підрозділ у повному складі здійснив переміщення бойової техніки та техніки забезпечення.

Під час занять досягнуто взаємосумісності та узгодженості дій багатонаціонального підрозділу. Українські командири віддавали накази англійською мовою підрозділу шотландців згідно зі стандартами НАТО. Досягнуто сумісності зв’язку не тільки вертикально між штабами, але й горизонтально (між підрозділами до рівня взводу).

Командир 4-го батальйону Королівського Шотландського полку Збройних Сил Великої Британії підполковник Алестіа Хемпенстол подякував учасникам навчань за самовіддану працю та зауважив, що весь досвід, який було здобуто, дозволить забезпечити безпеку в Чорноморському регіоні.

Під час урочистої церемонії найкращих учасників українсько-британських навчань «Козацька булава — 2021» було нагороджено відзнаками та цінними подарунками, також військові обмінялись пам’ятними сувенірами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сили оборони звільнили Малі Щербаки та повернули туди український прапор

Сили оборони звільнили Малі Щербаки та повернули туди український прапор

Українські воїни повернули синьо-жовтий прапор до Малих Щербаків Запорізької області.

Налякані російські танкісти кинули свого товариша на поталу дрону ЗСУ

Налякані російські танкісти кинули свого товариша на поталу дрону ЗСУ

Переляканий екіпаж ворожого танку під час атаки безпілотника ЗСУ кинув побратима напризволяще, рятуючи власні шкури.

Війська рф вдарили по енергетичній інфраструктурі Київщини: поранено двох співробітників ДТЕК

Війська рф вдарили по енергетичній інфраструктурі Київщини: поранено двох співробітників ДТЕК

Російські окупаційні війська продовжують завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі Київської області.

«Калібр», Х-101 та з десяток БПЛА — колишній рятувальник поділився своїми досягненнями за час війни

«Калібр», Х-101 та з десяток БПЛА — колишній рятувальник поділився своїми досягненнями за час війни

Колишній рятувальник ДСНС Денис на з позивним «Малик» записав на свій рахунок вже майже десяток російських безпілотників та дві крилаті ракети.

На Чернігівщині росіяни атакували АЗС, енергообʼєкт та житлові будинки

На Чернігівщині росіяни атакували АЗС, енергообʼєкт та житлові будинки

Всього за добу Чернігівська область зазнала 59 ударів російських окупаційних військ.

Від хореографа до мисливця на танки — історія навідника СПГ на псевдо «Артист»

Від хореографа до мисливця на танки — історія навідника СПГ на псевдо «Артист»

До повномасштабного вторгнення рф Максим з бригади «Сталевий кордон» на псевдо «Артист» працював хореографом і викладачем танців, проте війна перекувала його на винищувача ворожої бронетехніки.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

Лікар медичного пункту, офіцер

від 55000 до 125000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Начальник аптеки, фармацевт, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

контракт служба ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

--- ---