ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог перешкоджає роботам з розмінування територій району ООС та дискредитує Збройні Сили України

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 30 Червня 2021, 11:30

Українська сторона СЦКК повідомляє, що, за даними щоденних звітів, спостерігачі Місії ОБСЄ зафіксували нові випадки мінування збройними формуваннями Російської Федерації тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. А також блокування робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів звільнених територій.

Про це інформує пресслужба операції Об’єднаних сил.

Так, 25 червня 2021 року безпілотний літальний апарат СММ малого радіуса дії вкотре зафіксував близько 100 протитанкових мін на двох полях поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Веселогорівка.

Крім того, 24 червня на околиці тимчасово окупованого населеного пункту Бетманове (23 км на північний схід від Донецька) СММ ОБСЄ виявлено 4 протитанкові міни.

На блокпості поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Стила (34 км на південь від Донецька) спостерігачі вперше виявили 6 нещодавно встановлених попереджувальних знаків про мінну небезпеку у полях на північно-західному і південно-східному краях автошляху Т0509.

Наголошується, що наявність великої кількості мін та інших вибухонебезпечних предметів загрожує безпеці людей, що проживають на тимчасово окупованій території, а також створюють перешкоди для вільного та необмеженого пересування спостерігачів СММ ОБСЄ.

Жахливими наслідками безконтрольних мінувань є часті факти загибелі та поранень цивільних мешканців. Розмінування місцевості залишається надзвичайно актуальним завданням.

Розуміючи важливість ситуації, яка склалася, делегація України в Тристоронній контактній групі 23 червня вкотре закликала російську сторону узгодити план розмінування з графіком проведення ремонтних робіт на ключових об’єктах критичної інфраструктури поблизу лінії розмежування. На жаль, пропозиції та ініціативи української сторони поки не отримали належної реакції з боку противника.

Ця проблематика також була оприлюднена Генеральним секретарем Організації з безпеки і співробітництва в Європі Гельґи Шмід у червні поточного року після візиту до України. Зокрема, було відзначено, що понад 75 % втрат цивільного населення під час конфлікту припадає саме на підриви на мінах та інших вибухових предметах. У спеціальному звіті СММ наголошено на нагальній потребі припинення мінування та досягнення прогресу у гуманітарному розмінуванні.

Тоді як для очищення від вибухонебезпечних предметів звільнених територій Донецької та Луганської областей Міністерство оборони України спільно з іншими міністерствами та відомствами щороку здійснює розмінування відповідно до Плану заходів з організації робіт гуманітарного розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей, збройні формування Російської Федерації та їхні найманці блокують цю роботу.

Яскравим доказом є обстріл 26.04.2021 з боку ЗФ РФ із застосуванням ствольної артилерії калібру 122 мм групи працівників некомерційної організації The HALO Trust, яка проводила роботи з розмінування ділянки місцевості у населеному пункті Гнутове Донецької області.

Наголошується, що вогонь вівся після кругового маневру БПЛА «Орлан» над ділянкою розмінування.

Намагаючись виправдатись за злочини проти людяності, російсько-окупаційні війська вдаються до тиражування абсурдних звинувачень ЗСУ у начебто їхній причетності до підривів поблизу населених пунктів на тимчасово окупованій території, що є нічим іншим, як елементами брудної та деструктивної пропагандистської кампанії противника, спрямованої на інформаційне зомбування населення тимчасово окупованих територій та Російської Федерації.

Злочинно нехтуючи питаннями гуманітарного характеру, ворог намагається перекласти відповідальність за свої злочини та бездіяльність на українську сторону, вдаючись до відвертих маніпуляцій і брехні, використовуючи горе та біль громадян, що мешкають на тимчасово окупованій території.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Пілот БПЛА

від 25000 до 125000 грн

Одеса

Рота УБАК (37 ОБрМП)

Водій, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Стрілець-зенітник (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Охоронник у Службу безпеки України

від 43000 до 50000 грн

Київ

Служба безпеки України

Командир взводу

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-електрик ДО В/Ч А4729

від 21000 до 51000 грн

Київ, Київська область

--- ---