Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб».
Про це повідомив «Урядовий портал».
Цим рішенням Уряд розширив перелік міжнародних спортивних змагань з адаптивних видів спорту. Це сприятиме поглибленню міжнародного співробітництва щодо залучення захисників України до спортивних змагань з різних видів спорту та інших заходів із питань реабілітації та реадаптації ветеранів війни за участю держав-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу, та забезпечить підготовку збірної команди України та її участь у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів» у 2021 році.
Реалізація зазначеної постанови створить сприятливі умови для спортивної реабілітації воїнів, які дістали травми, поранення, ушкодження чи захворювання під час захисту України, та сприятиме формуванню здорового способу життя, розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації серед ветеранів.
‒ Реабілітація через спорт ‒ дієвий спосіб повернення захисників до повноцінного життя. Цього року Україна отримала можливість поїхати в Орландо на Warrior Games, до якої відібрано 40 воїнів. Усі вони мають певні поранення, але участь у таких заходах, зустріч із воїнами з інших країн для них додаткова мотивація рухатися далі. Усе це сприяє розвиткові ветеранської дипломатії, яка зі свого боку закладає основи міжнародної безпеки, ‒ зазначає перший заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.
За його словами, участь нашої Національної збірної у «Іграх Воїнів» восени у США сприятиме налагоджуванню міжнародної ветеранської дипломатії та обміну досвідом у реабілітації наших воїнів.
Нагадаємо, цього року українська збірна вперше візьме участь у Warrior Games (Іграх Воїнів). 40 військовослужбовців і ветеранів представлятимуть Україну на іграх, які триватимуть з 8 по 23 вересня у місті Орландо, штат Флорида, США.
Warrior Games – це міжнародний мультиспортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що дістали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць команди з восьми країн світу, а саме: зі США, України, Австралії, Канади, Великої Британії, Данії, Нідерландів та Грузії.
Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.
Адаптивні види спорту в програмі Warrior Games: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг, волейбол сидячи.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 23000 до 125000 грн
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
від 20000 до 120000 грн
Липники, Львівська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…