ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна хоче розвивати співробітництво з промисловцями оборонної галузі Франції

Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Травня 2021, 14:58

Днями відбулася зустріч генерального директора Укроборонпрому Юрія Гусєва з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Етьєном де Понсеном. Про це повідомляється на сайті ДК «Укроборонпром».

Сторони обговорили питання щодо можливої співпраці з промисловцями оборонної галузі Франції. Очільник Концерну висловив своє бажання започаткувати взаємовигідне партнерство.

Юрій Гусєв відзначив дипломата нагородою за вагомий внесок в розвиток оборонної промисловості України та подякував французькій стороні за послідовну підтримку реформи українського ОПК.

Пан Етьєн де Понсен запевнив керівництво Концерну у цілковитій підтримці реформи оборонно-промислового комплексу України та вручив гендиректору Укроборонпрому медаль, на якій зображено символи Французької республіки.

– Для мене честь отримати цю медаль. Пишаюся тим, що наша робота справила позитивне враження на французьких колег. Це вкотре підтверджує, що ми на правильному шляху! – заявив Юрій Гусєв.

Франція – провідний гравець на світовому ринку озброєнь, стабільно утримується в трійці лідерів світового експорту озброєнь.

У 2020 році уряд Франції засвідчив свою підтримку реформи Укроборонпрому, виділивши значну фінансову підтримку на консультаційні послуги міжнародних експертів для розробки цільової моделі корпоративного управління Концерну.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Вщерть заповнена зала: прем’єра фільму «Воїни світла: Митці» відбулась у Дніпрі

Вщерть заповнена зала: прем’єра фільму «Воїни світла: Митці» відбулась у Дніпрі

Прем’єрний кінопоказ присвяченої митцям на війні документальної стрічки відбувся у Дніпрі. Її героями стали семеро українських митців та мисткинь, які після початку російської агресії стали до лав Сил оборони України.

«Я 70% просиділа на нульовому поверсі»: ГУР перехопило розмову про параліч роботи підприємств Бєлгорода

«Я 70% просиділа на нульовому поверсі»: ГУР перехопило розмову про параліч роботи підприємств Бєлгорода

Підприємства Бєлгородської області росії фактично зупиняють роботу через постійні повітряні тривоги, а співробітники змушені проводити більшість робочого часу в укриттях , бігаючи туди-сюди під звуки стрілянини.

«Невидимі й безжальні»: прикордонний «Фенікс» спалив пункт управління БПЛА в тилу ворога

«Невидимі й безжальні»: прикордонний «Фенікс» спалив пункт управління БПЛА в тилу ворога

Оператори БПЛА прикордонного підрозділу «Фенікс» продовжують завдавати ударів по окупантах на Купʼянському напрямку, де нещодавно спалили ворожий пункт управління безпілотниками, розташований в тилу противника.

«Вайбові кєнти» чи «якийсь крінж»: оригінальну рекламу зняли у «Хартії»

«Вайбові кєнти» чи «якийсь крінж»: оригінальну рекламу зняли у «Хартії»

«Салют, зумери!»: у 13-й бригаді оперативного призначення «Хартія» Національної гвардії України звернулися до потенційних учасників та учасниць програми «Контракт 18‒24» звичною для молоді мовою.

«Я підготував оборону Василькова ще до війни»: історія розвідника, який відчував вторгнення за сім років до нього

«Я підготував оборону Василькова ще до війни»: історія розвідника, який відчував вторгнення за сім років до нього

44-річний командир екіпажу БПЛА PD-2 Окремої президентської бригади на псевдо «Магніт», який каже, що «народився з відчуттям ритму війни», розповів, як ще у 2015 році передбачив повномасштабне вторгнення, а в лютому 2022-го прийшов до командування ДФТГ рідного Василькова з уже розробленим планом оборони міста.

Росіяни атакували дроном вантажівку Нової пошти біля Краматорська

Росіяни атакували дроном вантажівку Нової пошти біля Краматорська

У ніч на 16 жовтня російські війська атакували дроном вантажне авто компанії «Нова пошта», що рухалося поблизу Краматорська.

ВАКАНСІЇ

Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

Стрілець окремого батальону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Водій-слюсар, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---