ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Канадський суд визнав терактом збиття літака МАУ Іраном

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Травня 2021, 8:23

Верховний суд провінції Онтаріо визнав збиття літака МАУ у небі поблизу Тегерана навмисним терористичним актом.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, це рішення в Торонто озвучив головуючий суддя Едвард Белобаба. Про це

“Позивачі довели, що збиття обвинуваченими літака рейсу 752 було актом тероризму”, – заявив Белобаба.

На його переконання, “ракетний удар по літаку рейсу 752 був навмисним та безпосередньо призвів до смерті усіх на борту”.

Стороною захисту у позові було визначено державу Іран, Збройні сили країни, верховного лідера Аятоллу Хаменеї, Корпус вартових ісламської революції та кілька інших відповідачів.

Іран ще минулого року отримав повістку в суд, однак не захищав себе під час слухань.

Хоча це судове рішення не матиме негайних практичних наслідків, воно відкриває родичам жертв катастрофи шлях до виплати репарацій офіційним Тегераном. Очікується, що незабаром у Канаді відбудеться друге судове засідання, яке визначить розмір відшкодувань, на які можуть розраховувати близькі й родичі загиблих. У разі відмови Ірану від участі у цьому засіданні, на його державне майно потенційно може бути накладено арешт.

Як повідомлялося, іранський орган цивільної авіації оприлюднив остаточний звіт щодо збиття українського пасажирського літака у січні 2020 року. У документі зазначається, що причиною фатального рішення збити літак була помилка оператора протиповітряної оборони, який визначив літак як “ворожий об’єкт”.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Ворог вдарив FPV-дроном по цивільній інфраструктурі Нікополя.

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники-аеророзвідники РУБпАК «Стрікс» знешкодили технічні засоби зв'язку, склади окупантів, та не забули уразити ворожу піхоту.

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Російські війська вдарили з артилерії по Дніпровському району Херсона.

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» воїнам Сил оборони України й передав нагороди родинам Героїв України, яким звання присвоєно посмертно.

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

ВАКАНСІЇ

Водій до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Оператор обслуги в ППО, війскова служба в ЗСУ за контрактом

від 50000 до 70000 грн

Краматорськ

Рекрутинг ППО

Гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Старший стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Офіцер групи контролю бойового стресу

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---