ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як під Вінницею спецпризначенці ВСП визволяли «заручників» і знешкоджували «терористів»

Військовий вишкіл
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Травня 2021, 16:17

На аеродромі бригади транспортної авіації відбулися спільні тактико-спеціальні тренування підрозділів Військової служби правопорядку та військової частини.

Одним із елементів навчання було відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп на військову частину і звільнення заручників від терористів.

Під час тренувань було відпрацьовано кілька сценаріїв. За одним із них, поза межами військової частини був виявлений підозрілий чоловік, який намагався запустити квадрокоптер для збору інформації. Рота охорони частини діяла чітко та злагоджено відповідно до вимог статуту. Умовного «диверсанта» було знешкоджено.

За іншою легендою, два озброєні військовослужбовці частини захопили в заручники своїх товаришів по службі й забарикадувалися в приміщенні. Першим до «диверсантів» прибув перемовник. Водночас було сформовано антитерористичний центр, керівництво якого розробляло плани подальших дій залежно від того, як розгортатимуться події.

Під час переговорів умовні «диверсанти» висунули вимогу надати їм літальний апарат, аби вони змогли залишити територію України.

— Дійти згоди з умовними «терористами» не вдалося, тому було вирішено застосувати штурмові дії, — прокоментував підполковник Степан Ксьондз, начальник відділення спеціального призначення Вінницького зонального відділу ВСП. — Спецпризначенці нашого підрозділу штурмували автобус, на якому «терористи» із заручниками пересувалися до злітної смуги.

«Диверсанти» були захоплені, знешкоджені і доправлені до фільтраційного пункту.

— Завдання виконане, «диверсантам» не вдалося дестабілізувати ситуацію, — підсумував підполковник Степан Ксьондз.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
«Кинули в самовбивчий штурм»: росіяни відправляють у бій кенійців
«Кинули в самовбивчий штурм»: росіяни відправляють у бій кенійців

Російські війська знову кинули в самовбивчий штурм іноземних найманців — цього разу групу громадян Кенії.

«Бізон» їде на фронт: новий НРК для Сил оборони стійкий до РЕБ і може перевозити до 300 кг
«Бізон» їде на фронт: новий НРК для Сил оборони стійкий до РЕБ і може перевозити до 300 кг

Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання у Збройних Силах України наземний роботизований комплекс «Бізон-Л».

«Шахеди» більше не полетять: над Харківщиною пілоти «Стрікс» знищили 19 ворожих БПЛА
«Шахеди» більше не полетять: над Харківщиною пілоти «Стрікс» знищили 19 ворожих БПЛА

Оператори РУБпАК «Стрікс» знищили 19 російських ударних БПЛА: шість «Шахедів» та 13 «Гербер».

«Перший крок зробили ми, почали руйнувати логістику»: на Харківщині росіяни збільшили дальність польотів дронів
«Перший крок зробили ми, почали руйнувати логістику»: на Харківщині росіяни збільшили дальність польотів дронів

На Південно-Слобожанському напрямку тривають атаки росіян малими піхотними групами.

Держзрадник з Херсонщини отримав довічне увʼязнення за депортацію 1500 засуджених
Держзрадник з Херсонщини отримав довічне увʼязнення за депортацію 1500 засуджених

Херсонський міський суд 8 квітня 2026 року виніс вирок херсонському тюремнику.

В Ужгороді за $3 тисячі вбито військовослужбовця: затримано підозрювану в держзраді
В Ужгороді за $3 тисячі вбито військовослужбовця: затримано підозрювану в держзраді

В Ужгороді затримали 26-річну мешканку Запоріжжя, яка тимчасово проживала в місті, за підозрою у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Механік авто

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Старший авіаційний технік-інструктор

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Головний спеціаліст, юрист

від 15000 до 15000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець – помічник гранатометника

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

--- ---