ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Полтавщині провели в останню путь старшого солдата Віктора Городніченка

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Травня 2021, 18:44

Сьогодні Полтавщина проводила в останню путь старшого навідника гранатометного відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти Віктора Городніченка. Український захисник помер унаслідок важкого кульового поранення, якого зазнав 28 квітня поточного року поблизу села Зайцеве Бахмутського району.

Десять діб військові медики та відважний воїн продовжували двобій зі смертю, проте куля ворожого снайпера не залишила Вікторові жодних шансів на життя. У воїна залишилися мати, дружина, маленька донечка й рідний брат, який нині проходить військову службу в одній з бойових бригад на передовій.

Останній скорботний шлях полеглого захисника розпочався з маминої оселі в смт Ромодан, куди він був доправлений з Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону. Віддати шану пам’яті героєві зібралися сотні містян, бойових побратимів, друзів та однокласників Віктора. Наприкінці поминальної панахиди траурний кортеж вирушив до міста Миргород, де останні кілька років проживала його сім’я.

На Алеї Героїв центрального кладовища відбувся урочистий мітинг-реквієм, на якому слова співчуття та підтримки лунали від представників органів державної та місцевої влади, бойових побратимів і близьких відважного героя.

— Віктор не шукав у житті легких шляхів, — розповів колишній начальник Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, куди Віктор вступив у 2012 році, полковник запасу Володимир Поляков. — Маючи за приклад свого старшого брата Миколу, він теж планував присвятити своє життя військовій службі й усіляко прагнув до цього. У лиху для країни годину він не став ховатися від випробувань, а без роздумів став до лав захисників її незалежності. У свої неповні 25 років він пройшов шлях духовного й фізичного гарту, підкріплений смертельними випробуваннями війни. Він до останнього подиху залишився солдатом своєї країни.

Слова поминальної молитви на вшанування пам’яті героя прочитав і отець Максим — військовий капелан десантно-штурмової бригади, де проходив службу старший солдат Віктор Городніченко. Його молитовне слово було сповнене не тільки скорботою за полеглим воїном, а й міцною надією та вірою у перемогу над російським агресором і світле майбутнє України.

Наприкінці траурного ритуалу представник десантно-штурмової бригади вручив дружині полеглого захисника Тетяні Державний Прапор України та Скорботну Грамоту від Головнокомандувача Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Нікополь

Старобільський РТЦК та СП

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Гранатометник

від 20000 до 100000 грн

Ізяслав

Третій відділ Шепетівського РТЦК та СП

Кулеметник (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

--- ---