ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Росія роздала в ОРДЛО майже 300 тис. своїх паспортів і планує роздати ще стільки ж, – Денісова

Новини
Прочитаєте за: 1 хв. 22 Квітня 2021, 20:06

Окупаційна влада на території ОРДЛО вже видала українським громадянам 250-300 тисяч паспортів Росії, і заплановано видати ще щонайменше 300 тисяч.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час «круглого столу» 22 квітня.

«За інформацією, що надходить до мене з тимчасово окупованих територій Сходу України, окупаційною владою активно проводиться процес документування мешканців паспортами РФ. Такі заходи проводяться з метою забезпечення участі наших співгромадян у парламентських виборах до Державної думи РФ восени 2021 року. Окупантом вже видано 250-300 тис. паспортів РФ жителям Донбасу, заплановано видати ще щонайменше 300 тисяч», – розповіла омбудсмен.

За її даними, під примус до отримання російських паспортів підпадають медики, вчителі, працівники підприємств. У разі відмови від отримання російського паспорта їх можуть звільнити з роботи.

У закладах охорони здоров’я медична допомога надається лише тим громадянам, які мають паспорти, видані окупаційною адміністрацією або Російською Федерацією.

Також Денісова зауважила, що на тлі загострення безпекової ситуації в ОРДЛО розпочато мобілізацію. До призову залучають чоловіків віком від 18 до 35 років, яким також примусово видаються паспорти окупаційної адміністрації та Російської Федерації.

«Агресор проводить активну інформаційну пропаганду, спрямовану на поширення мови ворожнечі та підбурювання громадян проти України. В школах запроваджено так зване «патріотичне виховання», яке призводить до мілітаризації дітей», – додала уповноважена.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

Прикордонник бригади «Форпост» Державної прикордонної служби України з позивним «Судак» протягом 82 діб безперервно утримував бойову позицію на Вовчанському напрямку. Цей період військовий називає найважчим випробуванням у своєму житті.

Українська делегація готується до зустрічі з американською стороною в Берліні

Українська делегація готується до зустрічі з американською стороною в Берліні

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку до зустрічі з американською стороною, під час якої сторони опрацьовують ключові деталі майбутніх домовленостей у сфері безпеки.

На Олександрівському напрямку українські війська відбили 13 атак противника

На Олександрівському напрямку українські війська відбили 13 атак противника

Від початку доби ворог 95 разів атакував позиції Сил оборони.

Ворог завдав удару по Сумщині: загинув цивільний мешканець

Ворог завдав удару по Сумщині: загинув цивільний мешканець

Унаслідок прицільного удару ворога загинув цивільний мешканець Великописарівської громади.

Не почують і не доїдуть: прикордонники знищили транспорт та технічні засоби ворога

Не почують і не доїдуть: прикордонники знищили транспорт та технічні засоби ворога

На Південно-Слобожанському напрямку прикордонники підрозділу «Стрікс» уразили укриття, авто та антени ворога.

Президент прибув до Німеччини для переговорів з американською делегацією

Президент прибув до Німеччини для переговорів з американською делегацією

Президент України Володимир Зеленський прибув до Берліну, де сьогодні запланована зустріч з американською переговорною командою.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій кат. D1, D, C1E, CE 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець

від 20100 до 120100 грн

Миколаїв

Інгульський РТЦК та СП

Стрілець-снайпер

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Оператор відділення радіорозвідки

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---