Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
19-20 квітня 2021 року відбувся візит Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака до Великої Британії, у ході якого він зустрівся з Начальником штабу оборони Великої Британії генералом сером Ніколасом Картером. Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.
Під час зустрічі були обговорені питання розвитку військового співробітництва між Збройними Силами України та Великої Британії. Зокрема, було досягнуто домовленості про розширення навчально-тренувальної операції «ORBITAL» до місії з обміну досвідом та підписано відповідну технічну угоду. Це створює додаткові можливості для розвитку Збройних Сил України, передусім у підготовці Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, Повітряних Сил та Сил спеціальних операцій.
Сер Ніколас Картер наголосив на тому, що в рамках двостороннього військового співробітництва військовослужбовцями Збройних Сил Великої Британії було підготовлено більше 20000 військовослужбовців Збройних Сил України. «Британська сторона також очолює ініціативу підготовки Військово-Морських Сил Збройних Сил України та підтримує оборонну реформу в Україні», – зазначив Начальник штабу оборони Великої Британії.
Головнокомандувач Збройних Сил України подякував британській стороні за допомогу, яку надають британські інструктори та стратегічні радники у підвищенні бойових спроможностей Збройних Сил України в частині їх підготовки. Генерал-полковник Руслан Хомчак, зокрема, підкреслив: «Така допомога сприяє набуттю взаємосумісності із силами Альянсу, що є одним із наших головних завдань».
Досягненню Україною військових критеріїв членства в НАТО також сприяє участь у спільних військових навчаннях та багатонаціональних операціях з підтримання миру та безпеки. Про це теж йшлося під час зустрічі.
Головнокомандувач Збройних Сил України наголосив на внеску України у захист євроатлантичного безпекового простору. «Восьмий рік поспіль Збройні Сили України захищають незалежність і євроатлантичний вибір нашої країни. За нього ми платимо кров’ю своїх кращих синів і доньок. Здійснивши вторгнення в Україну, Кремль порушив не тільки нашу територіальну цілісність і суверенітет – він зруйнував систему євроатлантичної безпеки. Тому питання стримування і відсічі російської збройної агресії є питанням геостратегічного значення. Я дякую, що у Великій Британії це розуміють і підтримують нас», – наголосив генерал-полковник Руслан Хомчак.
У свою чергу сер Ніколас Картер запевнив, що Велика Британія продовжує підтримувати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Головнокомандувач Збройних Сил України висловив вдячність керівництву оборонного відомства Великої Британії за підтримку спільно з іншими країнами Альянсу безпеки Чорноморського регіону.
«Дієва підтримка Великої Британії особлива важлива на тлі зростаючої воєнної загрози з боку Росії. Це сигнал українській нації, що ми не одні перед обличчям агресора. І це сигнал противнику, що, маю надію, стане додатковим фактором стримування російської агресії», – зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України.
@armyinformcomua
У Полтавській області під час масованої російської атаки внаслідок падіння уламків та прямих влучань пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури у Кременчуцькому районі.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
23-річний командир взводу аерозольного маскування Олексій розповів про те, як його підрозділ, створюючи димові завіси на північно-східному напрямку, діє як «невидимий щит», що збиває ворога з пантелику та рятує життя штурмовиків.
Слідчі Національної поліції у взаємодії з ГУР ідентифікували та повідомили про підозру 22 співробітникам «Калінінської виправної колонії» на тимчасово окупованій Донеччині, які, перетворили заклад на центр жорстоких тортур для українських військовополонених та цивільних заручників.
На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…