ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Дистанційка» в погонах

Армія і суспільство Вишкіл
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2021, 13:21

Уже другий рік поспіль ми живемо в умовах всесвітньої пандемії і карантинних обмежень. Досить болісно ці реалії вдарили й по освіті. За різними даними, рівень знань учнів старших класів середніх шкіл України за півтора року навчання вдома значно «підсів». Проте є освітні заклади, яким, незважаючи на дистанційні заняття, вдалося втримати якість знань своїх слухачів на досить високому рівні. Один із цих передових закладів — Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. А секрет успіху цієї навчальної установи простий: дисципліна плюс високий фаховий рівень викладачів.

— Ще торік, коли було введено перші карантинні обмеження, і ми перейшли на дистанційне навчання, наш педагогічний колектив одразу почав освоювати нові методики викладання, — розповів заступник начальника ліцею з навчальної роботи підполковник Тарас Грицевич. — Також досягти високого результату допомогло те, що ми створили тандеми «вихователь-викладач». Викладач проводить заняття, а вихователь стежить за тим, щоб усі діти були присутніми на онлайн-уроках.

Перед початком кожного заняття викладач кілька хвилин говорить із кожним учнем, після чого розпочинається сам урок. До того ж викладачі не лише читають лекції дітям, а й за допомогою сучасних засобів показують їм креслення, формули, схеми тощо.

— Так, перехід на дистанційну освіту поставив певні вимоги перед нашим колективом, —  продовжив підполковник Тарас Грицевич. — Та наші вчителі змогли за короткий термін не лише освоїти техніку і нові програми, але й створити фактично новий навчальний матеріал.

Власне, за допомогою такої командної роботи викладачам ліцею вдалось втримати високий рівень освіти своїх слухачів. Наразі педагогічний колектив продовжує розвивати свою методику дистанційного викладання, яке дає такі позитивні результати. Та підсумок їхньої роботи буде видно тоді, коли цьогорічні випускники  успішно складуть ЗНО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Баба Яга» всіх бомбить — під Покровськом знищили скидами російських штурмовиків 

«Баба Яга» всіх бомбить — під Покровськом знищили скидами російських штурмовиків 

Оператори 429-го полку «Ахіллес» Сил безпілотних систем показали влучну роботу своїх нічних бомберів по піхоті ворога.

Воював проти України: зрадник отримав 15 років ув’язнення

Воював проти України: зрадник отримав 15 років ув’язнення

За публічного обвинувачення прокурорів Сумської обласної прокуратури 49-річного чоловіка, котрий вступив до війська держави-агресора визнано винним у вчиненні державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

«Не вразити буде дивно»: у ВМС розповіли про ситуацію в акваторії Чорного та Азовського морів

«Не вразити буде дивно»: у ВМС розповіли про ситуацію в акваторії Чорного та Азовського морів

В акваторії Чорного та Азовського морів відсутні російські кораблі або підводні човни.

Посиділи, подумали, не ховались: у лісах Лиманщини Signum ліквідував сумних окупантів

Посиділи, подумали, не ховались: у лісах Лиманщини Signum ліквідував сумних окупантів

Пілоти батальйону Signum 53 ОМБр імені князя Мономаха знищили чергову партію ворожої піхоти на Лиманському напрямку.

На Купʼянському напрямку пілоти 77-ї бригади уразили ворожу «Гвоздику»

На Купʼянському напрямку пілоти 77-ї бригади уразили ворожу «Гвоздику»

Десантники 77-ї бригади ДШВ завдали удару по ворожих піхотинцях, дронах, техніці та, зокрема, поцілили у ворожу САУ.

«Я живий, живий»: бронекапсула врятувала пораненого від FPV-дрона

«Я живий, живий»: бронекапсула врятувала пораненого від FPV-дрона

Бійці Першого медичного батальйону провели операцію «Фіксик» і за допомогою НРК евакуювали пораненого, який постраждав від скиду з дрона.

ВАКАНСІЇ

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Водій-механік

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Бухгалтер фінансово-економічної служби

від 20100 до 50000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Штурмовик

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

--- ---