ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Липня 2019, 19:01

Упродовж двох днів міжнародна корабельно-катерна група в межах активної фази навчань виконала низку завдань у морі. Зокрема вісім бойових одиниць здійснили перехід у заданий район, де провели тренування за стандартами НАТО.

Очолив групу ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України. До складу групи увійшли три катери від Одеського загону морської охорони Державної прикордонної служби України, два малі броньовані артилерійські катери ВМС ЗС України «Аккерман» і «Вишгород», румунський ракетний корвет Lastunul і катер берегової охорони Грузії «Очамчелі».

У морі кораблі відпрацювали елементи тактичного маневрування, провели навчання з плавання у різних строях та ордерах, а також навчання з ведення бою з швидкісними малорозмірними цілями. Керували групою з ракетного катера «Прилуки» з використанням виключно стандартизованих сигналів НАТО. Крім цього, виконали завдання щодо конвоювання групи кораблів на переході морем. У визначеній точці катери зустріли середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» та морський суховантажний транспорт «Горлівка», так би мовити, взяли їх під охорону та провели до безпечного, за легендою навчань, місця.

Окрім цього, кораблі та катери групи виконали вправи практичних артилерійських стрільб.

— За ці дві доби можна відмітити високий рівень злагодженості, не виникло жодних проблем чи непорозумінь з нашими закордонними партнерами під час спільного виконання великої кількості завдань у морі, — прокоментував командир ракетного катера «Прилуки» капітан 3 рангу Володимир Углінський.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

Уразили понад 100 окупантів за день: як «Фенікс» нищать росіян

Уразили понад 100 окупантів за день: як «Фенікс» нищать росіян

Пілоти прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» 11 грудня встановили свій внутрішній рекорд — 109 уражених окупантів.

Сили оборони контролюють північ Покровська: у 7-му корпусі показали, що відбувається в місті

Сили оборони контролюють північ Покровська: у 7-му корпусі показали, що відбувається в місті

Сили оборони України контролюють північ Покровська і проводять штурмові рейди на південь від залізниці.

Наслідки обстрілів рф на Донеччині: троє загиблих, зруйновані будинки

Наслідки обстрілів рф на Донеччині: троє загиблих, зруйновані будинки

Протягом минулої доби під вогнем перебували 5 населених пунктів Донеччини, внаслідок чого троє людей загинуло, ще семеро — дістали поранення.

ВАКАНСІЇ

Монтажник мереж зв’язку (інтернет)

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Інженер базових станцій

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Військова служба за контрактом з початковою з/п від 51500 до 200000

від 51500 до 200000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Водій-механік

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Моторист-рульовий катера

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Фельдшер

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

--- ---