ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Перший заступник Міністра оборони України провів робочу зустріч з іноземними радниками з питань професійної військової освіти

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Лютого 2021, 9:44

На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака та директора Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимира Мірненка з іноземними радниками Крістофером Різо (США), Стасісом Палдунасом (Литва) та Вільямом Браяном Сильвестером (Канада), які надають експертно-дорадчу допомогу українському оборонному відомству у питаннях трансформації системи військової освіти.

Учасники зустрічі докладно обговорили план заходів щодо імплементації рекомендацій за результатами огляду системи військової освіти, особливістю якого стало проведення інституційного аудиту професійної військової освіти, та висловилися з приводу необхідності внесення  коригуючих змін до базового плану проєкту “Професійна військова освіта”.

Іван Руснак висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з іноземними експертами в межах роботи над зазначеним проєктом, що реалізується відповідно до наказу Міністерства оборони України про організацію заходів з оборонної реформи на середньострокову перспективу.

– Професійна військова освіта, яку офіцери здобувають на курсах лідерства різних рівнів у рамках пілотного проєкту, на сьогодні просунулася вперед, суттєво оновилася як з точки зору навчально-матеріального та матеріально-технічного оснащення, так і змістового наповнення. Звісно, є над чим працювати, і нині потрібно зосередити зусилля на подальшій імплементації стандарту НАТО “Освіта і підготовка”, особливо під час доопрацювання освітньо-професійних програм курсів професійної військової освіти L-2, L-3, L-4, – підкреслив перший заступник Міністра оборони України.

Своєю чергою, радник з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО в Україні Стасіс Палдунас запевнив українську сторону у всебічній підтримці започаткованих нашою державою реформ у сфері військової освіти, які базуються не тільки на стандартах НАТО, але й міжнародних вимогах. Крім того, він зауважив, що наразі Україна досягла відчутного прогресу на шляху впровадження змін в організацію освітньої діяльності і в системі вищої освіти, і професійної військової освіти, тож має й надалі впевнено рухатися обраним курсом.

За інформацією Міністерства оборони України 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сім танків, 84 артсистеми та 1150 окупантів: втрати російської армії за добу
Сім танків, 84 артсистеми та 1150 окупантів: втрати російської армії за добу

За минулу добу втрати армії країни-агресора становлять 1150 солдатів та 84 артилерійські системи.

Матдопомога для вирішення соціально-побутових питань: розмір та підстави для виплати у 2026 році
Матдопомога для вирішення соціально-побутових питань: розмір та підстави для виплати у 2026 році

Одна з додаткових щорічних виплат, на яку можуть розраховувати військовослужбовці, — це матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань. Більш відома як виплата тим, хто перебуває у скрутному становищі.

Сили безпілотних систем за 48 годин знищили 5 ЗРК і РЛС «Вітязь»
Сили безпілотних систем за 48 годин знищили 5 ЗРК і РЛС «Вітязь»

Дрони Сил безпілотних систем знищили пʼять російських ЗРК та одну РЛС «Вітязь» за 48 годин засобами middle strike на тимчасово окупованих територіях Донецької та Запорізької областей.

Президент доручив урядовцям переглянути правила комендантської години для певних міст 
Президент доручив урядовцям переглянути правила комендантської години для певних міст 

Президент України Володимир Зеленський доручив переглянути правила для комендантської години на час надзвичайної ситуації для частини міст і громад.

Займалися підпалами об’єктів Укрзалізниці на Рівненщині: засуджено агентів ворога
Займалися підпалами об’єктів Укрзалізниці на Рівненщині: засуджено агентів ворога

За доказовою базою Служби безпеки по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали двоє агентів фсб, яких СБУ затримала у червні 2024 року. Фігуранти займалися підпалами релейних шаф Укрзалізниці у Рівненській області.

«Сітки над дорогами вщент пошматовані»: як виглядає виїзд з Костянтинівки
«Сітки над дорогами вщент пошматовані»: як виглядає виїзд з Костянтинівки

В 11-му армійському корпусі показали, як виглядає виїзд з Костянтинівки.

ВАКАНСІЇ
Радіотелеграфіст (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Зовнішній пілот, оператор БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Офіцер служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 28000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Заряджаючий, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інструктор з фізичної підготовки і спорту

від 24000 до 124000 грн

Шепетівка, Хмельницька область

Головний сержант

від 25400 до 125400 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

--- ---