ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Визначені розміри грошового забезпечення військовослужбовців у 2021 році

Новини Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Лютого 2021, 11:36

Щорічно відповідно до телеграми Міністра оборони, у межах наявного фінансового ресурсу, визначаються розміри премій для військовослужбовців, надбавки за особливості проходження служби в мінімальному розмірі та виплати окремим категоріям військовослужбовців.

Цьогоріч відбулося підвищення розміру надбавки за службу в Силах спеціальних операцій ЗСУ, одноразової грошової допомоги військовослужбовцям після укладення ними першого контракту, проведення грошових виплат резервістам за весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві та грошового забезпечення  військовозобов’язаним, які на день призову не працюють (за весь період зборів). Саме ці виплати залежать від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 1 січня 2021 року становить 2270 гривень.

Натомість розміри надбавки за особливості проходження служби та щомісячних премій за відповідними тарифними розрядами залишилися на торішньому рівні.

Що стосується окладів за військовим званням, посадових окладів, надбавки за вислугу років, інших щомісячних та одноразових додаткових видів грошового забезпечення, то їх розміри визначені в урядовій постанові від 30 серпня 2017 року № 704. Документом зафіксовано прив’язку до прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня 2018 року – 1762 гривні. До слова, саме ці виплати і становлять левову частку грошового забезпечення військовослужбовців.

Розмір та порядок виплат матеріальної допомоги військовослужбовцям для вирішення соціально-побутових питань буде визначений у наказі Міноборони «Про бюджетну політику на 2021 рік», що готується до підписання.

Читайте нас в Telegram
«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом

Микола після завершення строкової служби ненадовго повернувся до цивільного життя, але потім вирішив знов долучитись до українських оборонців.

Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні

Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.

3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal

Україна розширює безпекову співпрацю з країнами Близького Сходу та готує нові домовленості, зокрема у форматі Drone Deal.

Пакет підтримки на 90 млрд євро і нові санкції проти рф: ЄС виконує домовленості з Україною
Пакет підтримки на 90 млрд євро і нові санкції проти рф: ЄС виконує домовленості з Україною

ЄС вже виконує домовленості щодо розблокування пакета підтримки для України обсягом 90 млрд євро на два роки й ухвалення нового санкційний пакет проти рф.

77-ма бригада ДШВ відпрацювала подолання водних перешкод в умовах високої активності ворожих БПЛА
77-ма бригада ДШВ відпрацювала подолання водних перешкод в умовах високої активності ворожих БПЛА

Підрозділи ДШВ провели тренування з подолання водної перешкоди в умовах постійної загрози з повітря.

ВАКАНСІЇ
Кухар 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кропивницький

Старобільський РТЦК та СП

Механік водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Радіотелефоніст (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 23000 до 123000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---