Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
Понад 2 000 учасників з усієї України та закордону, близько 260 команд цими вихідними в Києві взяли участь у черговому забігу з перешкодами Race Nation Olympic Stage.
Цього разу формат забігу відрізнявся від класичного, адже проходив на території НСК «Олімпійський», де атлети долали багато сходів, що робило змагання складнішими.
Незмінною учасницею змагань є спортсменка Інституту ВМС Маргарита Кривко. Відтак вона стала третьою серед жінок у категорії «Еліт» (забіг на 5 км).
– Траса була й справді найоригінальнішою, з тих, що мені доводилось долати: мішок, стіна, ланцюг, черговий рукохід, слизька рампа та вкрай важка «говерла», – розповідає Маргарита.
@armyinformcomua
Представник Центрального спортивного клубу ЗСУ Назар Чепурний здобув золоту медаль на першому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Німеччині.
Ворожа активність на Покровському напрямку дещо зменшилася, оскільки противник виснажений після величезних втрат.
Оператори батальйону безпілотних систем «Залізні соколи» 67-ї бригади знищили ворожі склади з «Молніями».
Позивний «Карабас» дістався Петру від батька. Це не просто прізвисько, а частина цивільної ідентичності, яку він приніс із собою у військо.
Україна планує перевести Збройні Сили на контракту основу, і країни Європи можуть цьому посприяти, надавши фінансування.
Дороги у прифронтових регіонах на сьогодні — це вже не просто шляхи, а справжні лінії життя.
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….